HZR


KJ Wolica, 18-20.03.2022

mini LL
Data: 20.03.2022
Rozpoczęcie: 13:30 +/-15min


WYNIKI
NIEDZIELA Konkurs nr 14 mini LL - Zwykły art. 238.2.1

M-ce
[Nr]
Koń(Nr) Zawodnik Klub Pkt Czas Nagroda

Warunki konkursu (Technical data)

Wysokość przeszkód
80
Liczba przeszkód
11/13
Liczba skoków
Dystans (m)
430
Tempo (m/min)
325
Norma czasu
80
Startowało koni
0
Ukonczyło koni
0

Sędzia główny:
Gospodarz toru:
Małgorzata Krawczyk Bartosz Skrzypczyk

HZR


KJ Wolica, 18-20.03.2022

LL
Data: 20.03.2022
Rozpoczęcie: 14:10 +/-15min


WYNIKI
NIEDZIELA Konkurs nr 15 LL - Dokładności art.239

M-ce
[Nr]
Koń(Nr) Zawodnik Klub Pkt Czas Nagroda
1-2
[14]
VURIOSO L -
//ogier/2018/-//////duży koń, 168cm
Klaudia GÓRCZYŃSKA (S '98) JKS MOSKIT 0 69.14
1-2
[69]
RED BREAKER -
Anna STASIAK (J '04) KJ OLMET-OSTSPED OSTRÓW WLKP. 0 62.95

Warunki konkursu (Technical data)

Wysokość przeszkód
90
Liczba przeszkód
10/11
Liczba skoków
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu
74
Startowało koni
2
Ukonczyło koni
2

Sędzia główny:
Gospodarz toru:
Małgorzata Krawczyk Bartosz Skrzypczyk

HZR


KJ Wolica, 18-20.03.2022

L
Data: 20.03.2022
Rozpoczęcie: 14:30 +/-15min


WYNIKI
NIEDZIELA Konkurs nr 16 L - Dwufazowy art.274.1.5.3

M-ce
[Nr]
Koń(Nr) Zawodnik Klub 1 Faza
Pkt Czas
2 Faza
Pkt Czas
Nagroda
1
[22]
INSEL -
//klacz/2016/DE421000712016//////duży koń, 176cm
Milena KRĘZEL (S '91) BPK 0 49.65 4 32.72 rzeczowa
2
[32]
RODRIGO CASSIN -
//wałach/2010/6,16007E+12//////duży koń, 165cm
Weronika CIEŚLAK (J '05) ST. KJ STAJNIA ADAMUS ROGUSKO 0 49.93 4 33.47 rzeczowa
3
[69]
RED BREAKER -
Anna STASIAK (J '04) KJ OLMET-OSTSPED OSTRÓW WLKP. 0 49.61 4 36.23 rzeczowa
4-7
[37]
GIOCONDA -
//klacz/2015/4,00187E+13//////duży koń, 160cm
Antonina KSIĄŻEK (JM '08) KJ ŁĄCK PRZY SO W ŁĄCKU 4 48.72
4-7
[14]
VURIOSO L -
//ogier/2018/-//////duży koń, 168cm
Klaudia GÓRCZYŃSKA (S '98) JKS MOSKIT 4 52.96
4-7
[34]
HAMER -
//wałach/2014/Brak//////duży koń, 175cm
Mariusz PAROL (S '76) KJ WOLICA 4 48.52
4-7
[23]
IRBANDIA -
//klacz/2008/POL080000005945//////duży koń, 166cm
Milena KRĘZEL (S '91) BPK 4 48.09
8
[68]
CALMEE DE REVEL -
Szymon STASIAK (S '98) KJ OLMET-OSTSPED OSTRÓW WLKP. 8 53.36
T
[68]
CALMEE DE REVEL -
//klacz/2017/1,16008E+14//////duży koń, 168cm
Szymon STASIAK (S '98) KJ OLMET-OSTSPED OSTRÓW WLKP. 4 55.56
T
[37]
GIOCONDA -
//klacz/2015/4,00187E+13//////duży koń, 160cm
Antonina KSIĄŻEK (JM '08) KJ ŁĄCK PRZY SO W ŁĄCKU 4 47.30

Warunki konkursu (Technical data)

Wysokość przeszkód
100
Liczba przeszkód
8/9
Liczba skoków
5/5
Dystans (m)
330 220
Tempo (m/min)
325 325
Norma czasu
61 41
Startowało koni
10
Ukonczyło koni
10

Sędzia główny:
Gospodarz toru:
Małgorzata Krawczyk Bartosz Skrzypczyk

HZR


KJ Wolica, 18-20.03.2022

P
Data: 20.03.2022
Rozpoczęcie: 14:30 +/-15min


WYNIKI
NIEDZIELA Konkurs nr 17 P - Dwufazowy art.274.1.5.3

M-ce
[Nr]
Koń(Nr) Zawodnik Klub 1 Faza
Pkt Czas
2 Faza
Pkt Czas
Nagroda
1
[4]
CASINO JM -
//ogier/2016////////duży koń, 168cm
Szymon STASIAK (S '98) KJ OLMET-OSTSPED OSTRÓW WLKP. 0 57.94 0 31.12 100
2
[5]
CARMINE-K - 168cm, gniada
//klacz/2017/1,16008E+14//////duży koń, 168cm
Szymon STASIAK (S '98) KJ OLMET-OSTSPED OSTRÓW WLKP. 0 52.57 0 34.23 80
3
[32]
RODRIGO CASSIN -
//wałach/2010/6,16007E+12//////duży koń, 165cm
Weronika CIEŚLAK (J '05) ST. KJ STAJNIA ADAMUS ROGUSKO 0 45.91 4 27.14 50
4
[85]
NEW CORNET OBOLENSKI - 174cm, Siwa
//ogierek/2017///Cornet Obolenski/Niobe/Andrzej Kuświk//
Szymon STASIAK (S ) KLUB JEŹDZIECKI OLMET-OSTSPED OSTRÓW WLKP. 4 57.25
5
[34]
HAMER -
//wałach/2014/Brak//////duży koń, 175cm
Mariusz PAROL (S '76) KJ WOLICA 12 50.50

Warunki konkursu (Technical data)

Wysokość przeszkód
110
Liczba przeszkód
8/9
Liczba skoków
5/5
Dystans (m)
330 220
Tempo (m/min)
325 325
Norma czasu
61 41
Startowało koni
5
Ukonczyło koni
5

Sędzia główny:
Gospodarz toru:
Małgorzata Krawczyk Bartosz Skrzypczyk

HZR


KJ Wolica, 18-20.03.2022

N
Data: 20.03.2022
Rozpoczęcie: 14:50 +/-15min


WYNIKI
NIEDZIELA Konkurs nr 18 N - Zwykły art. 238.2.1

M-ce
[Nr]
Koń(Nr) Zawodnik Klub Pkt Czas Nagroda
1
[5]
CARMINE-K - 168cm, gniada
//klacz/2017/1,16008E+14//////duży koń, 168cm
Szymon STASIAK (S '98) KJ OLMET-OSTSPED OSTRÓW WLKP. 0 66.54 150
2
[4]
CASINO JM - 168cm, ciemnogniada
//ogier/2016////////duży koń, 168cm
Szymon STASIAK (S '98) KJ OLMET-OSTSPED OSTRÓW WLKP. 0 67.49 100
3
[6]
KAUAI - 172cm, gniada
//klacz/2017/DE421000035017//////duży koń, 172cm
Szymon STASIAK (S '98) KJ OLMET-OSTSPED OSTRÓW WLKP. 0 71.28 80
4
[7]
APOLLO T -
//wałach/2016/6,1601E+14//////duży koń, 170cm
Szymon STASIAK (S '98) KJ OLMET-OSTSPED OSTRÓW WLKP. 0 71.60
5
[85]
NEW CORNET OBOLENSKI - 174cm, Siwa
//ogierek/2017///Cornet Obolenski/Niobe/Andrzej Kuświk//
Szymon STASIAK (S ) KLUB JEŹDZIECKI OLMET-OSTSPED OSTRÓW WLKP. 4 70.08

Warunki konkursu (Technical data)

Wysokość przeszkód
120
Liczba przeszkód
10/11
Liczba skoków
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu
74
Startowało koni
5
Ukonczyło koni
5

Sędzia główny:
Gospodarz toru:
Małgorzata Krawczyk Bartosz Skrzypczyk

HZR


KJ Wolica, 18-20.03.2022

C
Data: 20.03.2022
Rozpoczęcie: 15:15 +/-15min


WYNIKI
NIEDZIELA Konkurs nr 19 C - Zwykły art. 238.2.1

M-ce
[Nr]
Koń(Nr) Zawodnik Klub Pkt Czas Nagroda
1
[7]
APOLLO T -
//wałach/2016/6,1601E+14//////duży koń, 170cm
Szymon STASIAK (S '98) KJ OLMET-OSTSPED OSTRÓW WLKP. 7 76.76 200

Warunki konkursu (Technical data)

Wysokość przeszkód
130
Liczba przeszkód
10/11
Liczba skoków
Dystans (m)
401
Tempo (m/min)
325
Norma czasu
74
Startowało koni
1
Ukonczyło koni
1

Sędzia główny:
Gospodarz toru:
Małgorzata Krawczyk Bartosz Skrzypczyk