HZODiM


KJ Wolica, 18-20.03.2022

Zabawowy
Data: 20.03.2022
Rozpoczęcie: 09:30 +/-15min


WYNIKI
NIEDZIELA Konkurs nr 30 Zabawowy - Dokładności art. 238.1.1

M-ce
[Nr]
Koń(Nr) Zawodnik Klub Pkt Czas Nagroda

Warunki konkursu (Technical data)

Wysokość przeszkód
50
Liczba przeszkód
Liczba skoków
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu
74
Startowało koni
0
Ukonczyło koni
0

Sędzia główny:
Gospodarz toru:
Małgorzata Krawczyk Bartosz Skrzypczyk

HZODiM


KJ Wolica, 18-20.03.2022

Finał A-0
Data: 20.03.2022
Rozpoczęcie: 09:30 +/-15min


WYNIKI
NIEDZIELA Konkurs nr 31 Finał A-0 - Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2

M-ce
[Nr]
Koń(Nr) Zawodnik Klub 1 Faza
Pkt Czas
2 Faza
Pkt Czas
Nagroda
1
[56]
MASZA - Gr.A0, 103cm, siwa
//klacz/2015/6,17E+14//////kuc, 103cm
Zofia STEDLER (Mł '12) KLUB JEŹDZIECKI WOLICA 0 66.54 0 29.53 200
2
[24]
FERRARI - Gr.A0, 118cm, srokata
//wałach/2003/5,28009E+14//////kuc, 118cm
Zofia CICHA (Mł '13) BPK 0 55.76 0 32.39 150
3
[62]
KLIPER - Gr.A, 119cm, gniada
//wałach/2003/POL013530131303//////kuc, 119cm
Martyna KIEREŚ (Mł '12) SOPOCKI KLUB JEŹDZIECKI 0 61.70 0 35.31 100
4
[33]
MINIONEK - Gr.A0, inna
//klacz/2008///////kuc, cm
Maja GŁOSKOWSKA ( '14) KJ INFERNAL TEAM GOLESZE 0 69.81 0 38.33 100

Warunki konkursu (Technical data)

Wysokość przeszkód
50
Liczba przeszkód
10/11
Liczba skoków
7/8
Dystans (m)
400 240
Tempo (m/min)
300 300
Norma czasu
80 48
Startowało koni
4
Ukonczyło koni
4

Sędzia główny:
Gospodarz toru:
Małgorzata Krawczyk Bartosz Skrzypczyk

HZODiM


KJ Wolica, 18-20.03.2022

Finał A-1
Data: 20.03.2022
Rozpoczęcie: 10:00 +/-15min


WYNIKI
NIEDZIELA Konkurs nr 32 Finał A-1 - Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2

M-ce
[Nr]
Koń(Nr) Zawodnik Klub 1 Faza
Pkt Czas
2 Faza
Pkt Czas
Nagroda
1
[26]
GARBONOS - Gr.gr A1, kuc:kuc:kucm, kasztanowata
//wałach/1994/POL999610014194//////kuc, kuc:kuc:kucm
Zuzanna STRÓŻYŃSKA (Mł '11) KJ CH JASZKOWO 0 62.88 0 31.63 200
2
[47]
TOPAZ - Gr.A1, 130cm, kasztanowata
//wałach/2008/POL013530189108//////kuc, 130cm
Sara WNUCZKO ( '14) KJ BLACK HORSE TEAM GDAŃSK 0 61.83 0 34.09 150
3
[39]
RÓŻA - Gr.A1, kuc:126cm, gniada
//klacz/2017/6,17E+14//////kuc, kuc:126cm
Milena RĄBCA (Mł '12) JKS NIESTĘPOWO 0 54.81 0 37.05 100
4
[48]
LISBERGS PRINCE MICHAEL - Gr.A1, 129cm, gniada
//wałach/2017/2,76485E+14//////kuc, 129cm
Sara WNUCZKO ( '14) KJ BLACK HORSE TEAM GDAŃSK 0 59.57 0 40.84 100

Warunki konkursu (Technical data)

Wysokość przeszkód
70
Liczba przeszkód
10/11
Liczba skoków
7/8
Dystans (m)
400 240
Tempo (m/min)
300 300
Norma czasu
80 48
Startowało koni
4
Ukonczyło koni
4

Sędzia główny:
Gospodarz toru:
Małgorzata Krawczyk Bartosz Skrzypczyk

HZODiM


KJ Wolica, 18-20.03.2022

Finał A-2
Data: 20.03.2022
Rozpoczęcie: 10:30 +/-15min


WYNIKI
NIEDZIELA Konkurs nr 33 Finał A-2 - Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2

M-ce
[Nr]
Koń(Nr) Zawodnik Klub 1 Faza
Pkt Czas
2 Faza
Pkt Czas
Nagroda
1
[42]
KRESKA - Gr.C, 141cm, kasztanowata
//klacz/2010/6,16014E+14//////kuc, 141cm
Michalina JACH (JM '10) KLUB JEŹDZIECKI HERKULES WAPNO 0 54.94 0 24.88 200
2
[43]
STARTPOWER CAPTAIN - Gr.D, 146cm, kasztanowata
//wałach/2012/DE422.220035712//////kuc, 146cm
Michalina JACH (JM '10) KLUB JEŹDZIECKI HERKULES WAPNO 0 55.84 0 26.46 150
3
[40]
AILLE CLOONEY - Gr.D, 144cm, siwa
//wałach/2015/3,72003E+15//////kuc, 144cm
Gaja KAZIMIERCZAK (Mł '11) KJ JANOWICE 0 56.37 0 26.75 100
4
[31]
CYNIUSZ - Gr.C, 139cm, bułana
//wałach/2016/6,16014E+14//////kuc, 139cm
Zofia MROTEK (JM '10) OKJ OXER WTÓREK 0 62.76 0 31.20 100
5
[64]
STORMING AHEAD - Gr.D, kuccm, siwa
//wałach/2007/8,26073E+14//////kuc, kuc:kuc:kucm
Pola HAJDER (JM '10) KRÓLEWSKI KJ WIKTORIA CHRZANÓW 0 57.62 0 31.73 50
6
[12]
ARAMIS - Gr.D, 141cm, myszata
//wałach/2013////////kuc, 140cm
Zofia MARCINIAK (Mł '12) STOBNO 0 57.45 0 32.10 50
7
[41]
KILBRIDE MELODY MAKER - Gr.D, 149cm, siwa
//klacz/2016/M2-372004000033097//////kuc, 149cm
Maja WASILEWSKA (JM '10) SOYMAX LUBLIN TEAM 0 56.50 4 29.16 50
8
[53]
MANCHESTER 0012 - Gr.D, kuccm, kasztanowata
//wałach/2001/DE410100383201//////kuc, kuc:kuc:kucm
Pola HAJDER (JM '10) KRÓLEWSKI KJ WIKTORIA CHRZANÓW 4 55.34 50
9
[1]
MAGIA - Gr.A1, 124cm, tarantowata
//klacz/2013/6,17E+14//////kuc, 124cm
Zofia MROTEK (JM '10) OKJ OXER WTÓREK 46 103.74

[25]
FIGARO - Gr.C, 132cm, tarantowata
//ogier/2006/POL 013610260906//////kuc, 132cm
Zuzanna STRÓŻYŃSKA (Mł '11) KJ CH JASZKOWO EL. EL.

Warunki konkursu (Technical data)

Wysokość przeszkód
85
Liczba przeszkód
10/12
Liczba skoków
7/8
Dystans (m)
400 280
Tempo (m/min)
325 325
Norma czasu
74 52
Startowało koni
10
Ukonczyło koni
9

Sędzia główny:
Gospodarz toru:
Małgorzata Krawczyk Bartosz Skrzypczyk

HZODiM


KJ Wolica, 18-20.03.2022

Finał C
Data: 20.03.2022
Rozpoczęcie: 11:15 +/-15min


WYNIKI
NIEDZIELA Konkurs nr 34 Finał C - Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2

M-ce
[Nr]
Koń(Nr) Zawodnik Klub 1 Faza
Pkt Czas
2 Faza
Pkt Czas
Nagroda
1
[1]
MAKS - Gr.C/A2, 137cm, siwa
//wałach/2007/POL013610202007//////kuc, 137cm
Martyna GROBELNY (JM '10) KJ TRACHY SOŚNICOWICE 0 54.45 300

Warunki konkursu (Technical data)

Wysokość przeszkód
95
Liczba przeszkód
10/12
Liczba skoków
7/8
Dystans (m)
400 280
Tempo (m/min)
325 325
Norma czasu
74 52
Startowało koni
1
Ukonczyło koni
1

Sędzia główny:
Gospodarz toru:
Małgorzata Krawczyk Bartosz Skrzypczyk

HZODiM


KJ Wolica, 18-20.03.2022

Finał D bis
Data: 20.03.2022
Rozpoczęcie: 11:30 +/-15min


WYNIKI
NIEDZIELA Konkurs nr 35 Finał D bis - Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2

M-ce
[Nr]
Koń(Nr) Zawodnik Klub 1 Faza
Pkt Czas
2 Faza
Pkt Czas
Nagroda
1
[63]
LEMINUS - Gr.D, 149cm, izabelowata
//wałach/2008/5,28008E+14//////kuc, 149cm
Zofia PAKUR (JM '09) SOPOCKI KLUB JEŹDZIECKI 0 64.63 0 30.46 300
2
[65]
HAZELHORST' S DIAMO - Gr.D, -cm, gniada
//wałach/2005/5,28018E+14//////kuc, -cm
Maria KABZIŃSKA (J '06) KRÓLEWSKI KJ WIKTORIA CHRZANÓW 0 56.65 EL. EL. 200
3
[61]
PRIDE OF BALLYMORE - Gr.D/A2, 148cm, siwa
//klacz/2015/3,72414E+14//////kuc, 148cm
Lena JANISZEWSKA (JM '09) JKS SALIO BESIEKIERZ RUDNY 4 69.56 150
4
[21]
TORERO - Gr.D, 148cm, kasztanowata
//ogier/2008/POL013640060608//////kuc, 148cm
Marcelina CIBOROWSKA (JM '09) KLUB JEŹDZIECKI CHROBRY 8 71.29 100
5
[49]
VISTA PONYSPORT - Gr.D, 142cm, tarantowata
//klacz/2007/POL 013570315307//////kuc, 142cm
Alicja PONIATOWSKA (JM '07) KRÓLEWSKI KJ WIKTORIA CHRZANÓW 14 79.42 50

Warunki konkursu (Technical data)

Wysokość przeszkód
105
Liczba przeszkód
10/12
Liczba skoków
7/8
Dystans (m)
400 280
Tempo (m/min)
325 325
Norma czasu
74 52
Startowało koni
5
Ukonczyło koni
5

Sędzia główny:
Gospodarz toru:
Małgorzata Krawczyk Bartosz Skrzypczyk

HZODiM


KJ Wolica, 18-20.03.2022

Finał Mł i Jun Mł.
Data: 20.03.2022
Rozpoczęcie: 12:00 +/-15min


WYNIKI
NIEDZIELA Konkurs nr 36 Finał Mł i Jun Mł. - Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2

M-ce
[Nr]
Koń(Nr) Zawodnik Klub 1 Faza
Pkt Czas
2 Faza
Pkt Czas
Nagroda
1
[60]
CONWAY H - 178cm, kasztanowata
//wałach/2012/DE4414107577312//////duży koń, 178cm
Lena JANISZEWSKA (JM '09) JKS SALIO BESIEKIERZ RUDNY 0 55.65 0 30.95 350
2
[20]
JASPER - 170cm, gniada
//wałach/2009/6,16008E+14//////duży koń, 170cm
Zofia HANKUS (JM '07) KJ CHROBRY WARSZAWA 0 57.64 0 31.11 300
3
[67]
ORIANA - 170cm, gniada
//klacz/2010/POL 732 01 00509 10//////duży koń, 170cm
Alicja PONIATOWSKA (JM '07) KRÓLEWSKI KJ WIKTORIA CHRZANÓW 0 57.92 0 31.86 200
4
[66]
FERRALINE - 168cm, gniada
//klacz/2013/DE421000131613//////duży koń, 168cm
Alicja PONIATOWSKA (JM '07) KRÓLEWSKI KJ WIKTORIA CHRZANÓW 0 61.67 4 37.75 150
5
[51]
V-ADAM Z - 170cm, gniada
//wałach/2014/056015Z55709714//////duży koń, 170cm
Michał TOMIKOWSKI (JM '07) BPK 0 58.86 4 43.70 50
6
[38]
NO LIMED - 160cm, siwa
//wałach/2011/6,16008E+14//////duży koń, 160cm
Michalina KSIĄŻEK (JM '08) KJ ŁĄCK PRZY SO W ŁĄCKU 4 56.65 50

Warunki konkursu (Technical data)

Wysokość przeszkód
110/115
Liczba przeszkód
10/12
Liczba skoków
7/8
Dystans (m)
400 280
Tempo (m/min)
325 325
Norma czasu
74 52
Startowało koni
6
Ukonczyło koni
6

Sędzia główny:
Gospodarz toru:
Małgorzata Krawczyk Bartosz Skrzypczyk

HZODiM


KJ Wolica, 18-20.03.2022

Grand Prix DiE
Data: 20.03.2022
Rozpoczęcie: +/-15min


WYNIKI
NIEDZIELA Konkurs nr 37 Grand Prix DiE - Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2

M-ce
[Nr]
Koń(Nr) Zawodnik Klub 1 Faza
Pkt Czas
2 Faza
Pkt Czas
Nagroda

Warunki konkursu (Technical data)

Wysokość przeszkód
120
Liczba przeszkód
10/12
Liczba skoków
7/8
Dystans (m)
400 280
Tempo (m/min)
325 325
Norma czasu
74 52
Startowało koni
0
Ukonczyło koni
0

Sędzia główny:
Gospodarz toru:
Małgorzata Krawczyk Bartosz Skrzypczyk

HZODiM


KJ Wolica, 18-20.03.2022

Grand Prix Dzieci
Data: 20.03.2022
Rozpoczęcie: +/-15min


WYNIKI
NIEDZIELA Konkurs nr 38 Grand Prix Dzieci - Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2

M-ce
[Nr]
Koń(Nr) Zawodnik Klub 1 Faza
Pkt Czas
2 Faza
Pkt Czas
Nagroda

Warunki konkursu (Technical data)

Wysokość przeszkód
125
Liczba przeszkód
10/12
Liczba skoków
7/8
Dystans (m)
400 280
Tempo (m/min)
325 325
Norma czasu
74 52
Startowało koni
0
Ukonczyło koni
0

Sędzia główny:
Gospodarz toru:
Małgorzata Krawczyk Bartosz Skrzypczyk

HZODiM


KJ Wolica, 18-20.03.2022

Finał Jun i Mł
Data: 20.03.2022
Rozpoczęcie: 00:00 +/-15min


WYNIKI
NIEDZIELA Konkurs nr 39 Finał Jun i Mł - Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2

M-ce
[Nr]
Koń(Nr) Zawodnik Klub 1 Faza
Pkt Czas
2 Faza
Pkt Czas
Nagroda

Warunki konkursu (Technical data)

Wysokość przeszkód
130
Liczba przeszkód
10/12
Liczba skoków
7/8
Dystans (m)
400 280
Tempo (m/min)
325 325
Norma czasu
74 52
Startowało koni
0
Ukonczyło koni
0

Sędzia główny:
Gospodarz toru:
Małgorzata Krawczyk Bartosz Skrzypczyk

HZODiM


KJ Wolica, 18-20.03.2022

Pocieszenia
Data: 20.03.2022
Rozpoczęcie: 13:20 +/-15min


WYNIKI
NIEDZIELA Konkurs nr 40 Pocieszenia - Zwykły art. 238.2.1

M-ce
[Nr]
Koń(Nr) Zawodnik Klub Pkt Czas Nagroda
1
[27]
HEABISCUIT N - Gr.E, 153cm, gniada
//wałach/2014/6,16008E+14//////mały koń, 153cm
Agata STRÓŻYŃSKA (MJ '03) ST. J BABORÓWKO 0 54.61 60
2
[59]
LYJANOS V/D HEES Z - 175cm, gniada
//wałach/2017/056015Z55681417//////duży koń, 175cm
Gabriela RATAJSKA (J '05) JKS SALIO BESIEKIERZ RUDNY 0 58.51 60
3
[28]
ANAKONDA - Gr.D, 148cm, gniada
//klacz/2013/616 013 54 00640 13//////kuc, 148cm
Martyna GROBELNY (JM '10) KJ TRACHY SOŚNICOWICE 0 60.55 60
4
[57]
APASJONATA FLOWER LOVE - Gr.A1, 123cm, izabelowata
//klacz/2014/111//////kuc, 123cm
Zofia STEDLER (Mł '12) KLUB JEŹDZIECKI WOLICA 0 64.32 60
5
[58]
FABRYKA MARZEŃ - Gr.A1, 130cm, srokata
//klacz/2002/6,16014E+14//////kuc, 130cm
Henryk BRONIARCZYK ( '14) KLUB JEŹDZIECKI WOLICA 0 74.47 60
6
[50]
MOLI - Gr.C, 140cm, kasztanowata
//wałach/2012/1//////mały koń, 140cm
Szymon CIEŚLAK (JM '10) ST. KJ STAJNIA ADAMUS ROGUSKO 7 82.23
7
[45]
LUCKY BOY - Gr.C, 138cm, inna
//wałach/2016/A0007474S//////kuc, 138cm
Pola KUCHTA (JM '10) ZIELONOGÓRSKI KS DRZONKÓW 10 85.95
8
[2]
LANCELOT - 177cm, gniada
//wałach/2017/6,1601E+14//////duży koń, 177cm
Michał TOMIKOWSKI (JM '07) BPK 44 107.01

[19]
MAGOT - Gr.A1, 125cm, gniada
//wałach/2004/POL013580110104//////kuc, 125cm
Zuzanna GOLEC (Mł '11) KLUB JEŹDZIECKI OLMET-OSTSPED OSTRÓW WLKP. EL. EL.

Warunki konkursu (Technical data)

Wysokość przeszkód
50-120
Liczba przeszkód
10/10
Liczba skoków
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
300
Norma czasu
80
Startowało koni
9
Ukonczyło koni
8

Sędzia główny:
Gospodarz toru:
Małgorzata Krawczyk Bartosz Skrzypczyk