HZODiM


KJ Wolica, 18-20.03.2022

Finał A-0
Data: 20.03.2022
Rozpoczęcie: 09:30 +/-30min


Rozpoczęcie konkursu o godzinie: 09:30 +/- 30min

LISTA STARTOWA
NIEDZIELA Konkurs nr 31 Finał A-0 - Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2

Lp.
[Nr]
Koń
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść/Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel/Wzrost
Zawodnik Klub Uwagi
1
[24]
FERRARI - Gr.A0, 118cm, srokata
//wałach/2003/5,28009E+14//////kuc, 118cm

Zofia CICHA (Mł '13) BPK
2
[33]
MINIONEK - Gr.A0, inna
//klacz/2008///////kuc, cm

Maja GŁOSKOWSKA ( '14) KJ INFERNAL TEAM GOLESZE
3
[56]
MASZA - Gr.A0, 103cm, siwa
//klacz/2015/6,17E+14//////kuc, 103cm

Zofia STEDLER (Mł '12) KLUB JEŹDZIECKI WOLICA
4
[62]
KLIPER - Gr.A, 119cm, gniada
//wałach/2003/POL013530131303//////kuc, 119cm

Martyna KIEREŚ (Mł '12) SOPOCKI KLUB JEŹDZIECKI

HZODiM


KJ Wolica, 18-20.03.2022

Finał A-1
Data: 20.03.2022
Rozpoczęcie: 10:00 +/-30min


Rozpoczęcie konkursu o godzinie: 10:00 +/- 30min

LISTA STARTOWA
NIEDZIELA Konkurs nr 32 Finał A-1 - Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2

Lp.
[Nr]
Koń
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść/Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel/Wzrost
Zawodnik Klub Uwagi
1
[47]
TOPAZ - Gr.A1, 130cm, kasztanowata
//wałach/2008/POL013530189108//////kuc, 130cm

Sara WNUCZKO ( '14) KJ BLACK HORSE TEAM GDAŃSK
2
[26]
GARBONOS - Gr.gr A1, kuc:kuc:kucm, kasztanowata
//wałach/1994/POL999610014194//////kuc, kuc:kuc:kucm

Zuzanna STRÓŻYŃSKA (Mł '11) KJ CH JASZKOWO
3
[48]
LISBERGS PRINCE MICHAEL - Gr.A1, 129cm, gniada
//wałach/2017/2,76485E+14//////kuc, 129cm

Sara WNUCZKO ( '14) KJ BLACK HORSE TEAM GDAŃSK

HZODiM


KJ Wolica, 18-20.03.2022

Finał A-2
Data: 20.03.2022
Rozpoczęcie: 10:30 +/-30min


Rozpoczęcie konkursu o godzinie: 10:30 +/- 30min

LISTA STARTOWA
NIEDZIELA Konkurs nr 33 Finał A-2 - Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2

Lp.
[Nr]
Koń
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść/Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel/Wzrost
Zawodnik Klub Uwagi
1
[30]
MAGIA - Gr.A1, 124cm, tarantowata
//klacz/2013/6,17E+14//////kuc, 124cm

Zofia MROTEK (JM '10) OKJ OXER WTÓREK
2
[42]
KRESKA - Gr.C, 141cm, kasztanowata
//klacz/2010/6,16014E+14//////kuc, 141cm

Michalina JACH (JM '10) KLUB JEŹDZIECKI HERKULES WAPNO
3
[39]
RÓŻA - Gr.A1, kuc:126cm, gniada
//klacz/2017/6,17E+14//////kuc, kuc:126cm

Milena RĄBCA (Mł '12) JKS NIESTĘPOWO
4
[50]
MOLI - Gr.C, 140cm, kasztanowata
//wałach/2012/1//////mały koń, 140cm

Szymon CIEŚLAK (JM '10) ST. KJ STAJNIA ADAMUS ROGUSKO
5
[31]
CYNIUSZ - Gr.C, 139cm, bułana
//wałach/2016/6,16014E+14//////kuc, 139cm

Zofia MROTEK (JM '10) OKJ OXER WTÓREK
6
[0]
-

7
[64]
STORMING AHEAD - Gr.D, kuccm, siwa
//wałach/2007/8,26073E+14//////kuc, kuc:kuc:kucm

Pola HAJDER (JM '10) KRÓLEWSKI KJ WIKTORIA CHRZANÓW
8
[12]
ARAMIS - Gr.D, 141cm, myszata
//wałach/2013////////kuc, 140cm

Zofia MARCINIAK (Mł '12) STOBNO
9
[40]
AILLE CLOONEY - Gr.D, 144cm, siwa
//wałach/2015/3,72003E+15//////kuc, 144cm

Gaja KAZIMIERCZAK (Mł '11) KJ JANOWICE
10
[41]
KILBRIDE MELODY MAKER - Gr.D, 149cm, siwa
//klacz/2016/M2-372004000033097//////kuc, 149cm

Maja WASILEWSKA (JM '10) SOYMAX LUBLIN TEAM
11
[53]
MANCHESTER 0012 - Gr.D, kuccm, kasztanowata
//wałach/2001/DE410100383201//////kuc, kuc:kuc:kucm

Pola HAJDER (JM '10) KRÓLEWSKI KJ WIKTORIA CHRZANÓW
12
[43]
STARTPOWER CAPTAIN - Gr.D, 146cm, kasztanowata
//wałach/2012/DE422.220035712//////kuc, 146cm

Michalina JACH (JM '10) KLUB JEŹDZIECKI HERKULES WAPNO

HZODiM


KJ Wolica, 18-20.03.2022

Finał C
Data: 20.03.2022
Rozpoczęcie: 11:15 +/-30min


Rozpoczęcie konkursu o godzinie: 11:15 +/- 30min

LISTA STARTOWA
NIEDZIELA Konkurs nr 34 Finał C - Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2

Lp.
[Nr]
Koń
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść/Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel/Wzrost
Zawodnik Klub Uwagi
1
[29]
MAKS - Gr.C/A2, 137cm, siwa
//wałach/2007/POL013610202007//////kuc, 137cm

Martyna GROBELNY (JM '10) KJ TRACHY SOŚNICOWICE

HZODiM


KJ Wolica, 18-20.03.2022

Finał D bis
Data: 20.03.2022
Rozpoczęcie: 11:30 +/-30min


Rozpoczęcie konkursu o godzinie: 11:30 +/- 30min

LISTA STARTOWA
NIEDZIELA Konkurs nr 35 Finał D bis - Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2

Lp.
[Nr]
Koń
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść/Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel/Wzrost
Zawodnik Klub Uwagi
1
[49]
VISTA PONYSPORT - Gr.D, 142cm, tarantowata
//klacz/2007/POL 013570315307//////kuc, 142cm

Alicja PONIATOWSKA (JM '07) KRÓLEWSKI KJ WIKTORIA CHRZANÓW
2
[63]
LEMINUS - Gr.D, 149cm, izabelowata
//wałach/2008/5,28008E+14//////kuc, 149cm

Zofia PAKUR (JM '09) SOPOCKI KLUB JEŹDZIECKI
3
[65]
HAZELHORST' S DIAMO - Gr.D, -cm, gniada
//wałach/2005/5,28018E+14//////kuc, -cm

Maria KABZIŃSKA (J '06) KRÓLEWSKI KJ WIKTORIA CHRZANÓW
4
[21]
TORERO - Gr.D, 148cm, kasztanowata
//ogier/2008/POL013640060608//////kuc, 148cm

Marcelina CIBOROWSKA (JM '09) KLUB JEŹDZIECKI CHROBRY
5
[61]
PRIDE OF BALLYMORE - Gr.D/A2, 148cm, siwa
//klacz/2015/3,72414E+14//////kuc, 148cm

Lena JANISZEWSKA (JM '09) JKS SALIO BESIEKIERZ RUDNY

HZODiM


KJ Wolica, 18-20.03.2022

Finał Mł i Jun Mł.
Data: 20.03.2022
Rozpoczęcie: 12:00 +/-30min


Rozpoczęcie konkursu o godzinie: 12:00 +/- 30min

LISTA STARTOWA
NIEDZIELA Konkurs nr 36 Finał Mł i Jun Mł. - Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2

Lp.
[Nr]
Koń
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść/Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel/Wzrost
Zawodnik Klub Uwagi
1
[66]
FERRALINE - 168cm, gniada
//klacz/2013/DE421000131613//////duży koń, 168cm

Alicja PONIATOWSKA (JM '07) KRÓLEWSKI KJ WIKTORIA CHRZANÓW 115cm
2
[38]
NO LIMED - 160cm, siwa
//wałach/2011/6,16008E+14//////duży koń, 160cm

Michalina KSIĄŻEK (JM '08) KJ ŁĄCK PRZY SO W ŁĄCKU 115cm
3
[51]
V-ADAM Z - 170cm, gniada
//wałach/2014/056015Z55709714//////duży koń, 170cm

Michał TOMIKOWSKI (JM '07) BPK 115cm
4
[20]
JASPER - 170cm, gniada
//wałach/2009/6,16008E+14//////duży koń, 170cm

Zofia HANKUS (JM '07) KJ CHROBRY WARSZAWA 115cm
5
[67]
ORIANA - 170cm, gniada
//klacz/2010/POL 732 01 00509 10//////duży koń, 170cm

Alicja PONIATOWSKA (JM '07) KRÓLEWSKI KJ WIKTORIA CHRZANÓW 115cm
6
[60]
CONWAY H - 178cm, kasztanowata
//wałach/2012/DE4414107577312//////duży koń, 178cm

Lena JANISZEWSKA (JM '09) JKS SALIO BESIEKIERZ RUDNY 115cm

HZODiM


KJ Wolica, 18-20.03.2022

Pocieszenia 50/60/70
Data: 20.03.2022
Rozpoczęcie: 12:40 +/-30min


Rozpoczęcie konkursu o godzinie: 12:40 +/- 30min

LISTA STARTOWA
NIEDZIELA Konkurs nr 40 Pocieszenia 50/60/70 - Zwykły art. 238.2.1

Lp.
[Nr]
Koń
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść/Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel/Wzrost
Zawodnik Klub Uwagi
1
[57]
APASJONATA FLOWER LOVE - Gr.A1, 123cm, izabelowata
//klacz/2014/111//////kuc, 123cm

Zofia STEDLER (Mł '12) KLUB JEŹDZIECKI WOLICA 50cm
2
[58]
FABRYKA MARZEŃ - Gr.A1, 130cm, srokata
//klacz/2002/6,16014E+14//////kuc, 130cm

Henryk BRONIARCZYK ( '14) KLUB JEŹDZIECKI WOLICA 50cm
3
[45]
LUCKY BOY - Gr.C, 138cm, inna
//wałach/2016/A0007474S//////kuc, 138cm

Pola KUCHTA (JM '10) ZIELONOGÓRSKI KS DRZONKÓW 50cm
4
[19]
MAGOT - Gr.A1, 125cm, gniada
//wałach/2004/POL013580110104//////kuc, 125cm

Zuzanna GOLEC (Mł '11) KLUB JEŹDZIECKI OLMET-OSTSPED OSTRÓW WLKP.

HZODiM


KJ Wolica, 18-20.03.2022

Pocieszenia 80/90/100
Data: 20.03.2022
Rozpoczęcie: 13:00 +/-30min


Rozpoczęcie konkursu o godzinie: 13:00 +/- 30min

LISTA STARTOWA
NIEDZIELA Konkurs nr 41 Pocieszenia 80/90/100 - Zwykły art. 238.2.1

Lp.
[Nr]
Koń
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść/Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel/Wzrost
Zawodnik Klub Uwagi
1
[28]
ANAKONDA - Gr.D, 148cm, gniada
//klacz/2013/616 013 54 00640 13//////kuc, 148cm

Martyna GROBELNY (JM '10) KJ TRACHY SOŚNICOWICE
2
[27]
HEABISCUIT N - Gr.E, 153cm, gniada
//wałach/2014/6,16008E+14//////mały koń, 153cm

Agata STRÓŻYŃSKA (MJ '03) ST. J BABORÓWKO 100cm

HZODiM


KJ Wolica, 18-20.03.2022

Pocieszenia DK 100/110/120
Data: 20.03.2022
Rozpoczęcie: 13:10 +/-30min


Rozpoczęcie konkursu o godzinie: 13:10 +/- 30min

LISTA STARTOWA
NIEDZIELA Konkurs nr 42 Pocieszenia DK 100/110/120 - Zwykły art. 238.2.1

Lp.
[Nr]
Koń
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść/Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel/Wzrost
Zawodnik Klub Uwagi
1
[46]
CAROLINA 42 - 169cm, kasztanowata
//klacz/2010/DE421000203510//////duży koń, 169cm

Aleksandra PIĄTKOWSKA (JM '07) KRÓLEWSKI KJ WIKTORIA CHRZANÓW
2
[52]
LANCELOT - 177cm, gniada
//wałach/2017/6,1601E+14//////duży koń, 177cm

Michał TOMIKOWSKI (JM '07) BPK
3
[59]
LYJANOS V/D HEES Z - 175cm, gniada
//wałach/2017/056015Z55681417//////duży koń, 175cm

Gabriela RATAJSKA (J '05) JKS SALIO BESIEKIERZ RUDNY 120cm