HZR


KJ Wolica, 18-20.03.2022

mini LL
Data: 19.03.2022
Rozpoczęcie: 15:00 +/-15min


WYNIKI
SOBOTA Konkurs nr 7 mini LL - Dokładności art. 238.1.1

M-ce
[Nr]
Koń(Nr) Zawodnik Klub Pkt Czas Nagroda

Warunki konkursu (Technical data)

Wysokość przeszkód
80
Liczba przeszkód
10/12
Liczba skoków
Dystans (m)
380
Tempo (m/min)
325
Norma czasu
5
Startowało koni
0
Ukonczyło koni
0

Sędzia główny:
Gospodarz toru:
Małgorzata Krawczyk Bartosz Skrzypczyk

HZR


KJ Wolica, 18-20.03.2022

LL
Data: 19.03.2022
Rozpoczęcie: 15:00 +/-15min


WYNIKI
SOBOTA Konkurs nr 8 LL - Dokładności art. 238.1.1

M-ce
[Nr]
Koń(Nr) Zawodnik Klub Pkt Czas Nagroda
1-3
[23]
IRBANDIA -
//klacz/2008/POL080000005945//////duży koń, 166cm
Milena KRĘZEL (S '91) BPK 0 60.68
1-3
[70]
MILKY WAY ZAGORKA - Gr.D
KOŃ MAŁY/POL/klacz/2010//siwa/NN/NN/NN/Sławomir Strzelec/148cm
Antonina STRZELEC OKJ OXER WTÓREK 0 61.83
1-3
[69]
RED BREAKER -
Anna STASIAK (J '04) KJ OLMET-OSTSPED OSTRÓW WLKP. 0 62.63
4
[68]
CALMEE DE REVEL -
Szymon STASIAK (S '98) KJ OLMET-OSTSPED OSTRÓW WLKP. 4 67.89
5
[46]
CAROLINA 42 - 169cm, kasztanowata
//klacz/2010/DE421000203510//////duży koń, 169cm
Aleksandra PIĄTKOWSKA (JM '07) KRÓLEWSKI KJ WIKTORIA CHRZANÓW 8 66.09
6
[69]
RED BREAKER -
Anna STASIAK (J '04) KJ OLMET-OSTSPED OSTRÓW WLKP. 15 84.36

[70]
MILKY WAY ZAGORKA - Gr.D
KOŃ MAŁY/POL/klacz/2010//siwa/NN/NN/NN/Sławomir Strzelec/148cm
Antonina STRZELEC OKJ OXER WTÓREK EL. EL.

Warunki konkursu (Technical data)

Wysokość przeszkód
90
Liczba przeszkód
10/11
Liczba skoków
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu
74
Startowało koni
7
Ukonczyło koni
6

Sędzia główny:
Gospodarz toru:
Małgorzata Krawczyk Bartosz Skrzypczyk

HZR


KJ Wolica, 18-20.03.2022

L licencyjny
Data: 19.03.2022
Rozpoczęcie: 15:30 +/-15min


WYNIKI
SOBOTA Konkurs nr 9 L licencyjny - Na styl jeźdźca Aneks 2 Reg. Skoki PZJ

M-ce
[Nr]
Koń(Nr) Zawodnik Klub Pkt Czas Nagroda
1
[16]
SOJUSZNIK -
//wałach/2013/6,16007E+14//////duży koń, 173cm
Magdalena KOWALSKA (MJ '03) KS JUMPING EVENTS POZNAŃ 4.5 63.69

Warunki konkursu (Technical data)

Wysokość przeszkód
100
Liczba przeszkód
10/12
Liczba skoków
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu
74
Startowało koni
1
Ukonczyło koni
1

Sędzia główny:
Gospodarz toru:
Małgorzata Krawczyk Bartosz Skrzypczyk

HZR


KJ Wolica, 18-20.03.2022

L
Data: 19.03.2022
Rozpoczęcie: 15:30 +/-15min


WYNIKI
SOBOTA Konkurs nr 10 L - Zwykły art. 238.2.1

M-ce
[Nr]
Koń(Nr) Zawodnik Klub Pkt Czas Nagroda
1
[37]
GIOCONDA -
//klacz/2015/4,00187E+13//////duży koń, 160cm
Antonina KSIĄŻEK (JM '08) KJ ŁĄCK PRZY SO W ŁĄCKU 0 57.00 rzeczowa
2
[16]
SOJUSZNIK -
//wałach/2013/6,16007E+14//////duży koń, 173cm
Magdalena KOWALSKA (MJ '03) KS JUMPING EVENTS POZNAŃ 0 62.05 rzeczowa
3
[5]
CARMINE-K - 168cm, gniada
//klacz/2017/1,16008E+14//////duży koń, 168cm
Szymon STASIAK (S '98) KJ OLMET-OSTSPED OSTRÓW WLKP. 0 65.14 rzeczowa
4
[4]
CASINO JM - 168cm, ciemnogniada
//ogier/2016////////duży koń, 168cm
Szymon STASIAK (S '98) KJ OLMET-OSTSPED OSTRÓW WLKP. 0 67.08
5
[68]
CALMEE DE REVEL -
Szymon STASIAK (S '98) KJ OLMET-OSTSPED OSTRÓW WLKP. 0 67.39
6
[23]
IRBANDIA -
//klacz/2008/POL080000005945//////duży koń, 166cm
Milena KRĘZEL (S '91) BPK 4 62.88

[22]
INSEL -
//klacz/2016/DE421000712016//////duży koń, 176cm
Milena KRĘZEL (S '91) BPK EL. EL.
T
[37]
GIOCONDA - 160cm, kara
//klacz/2015/4,00187E+13//////duży koń, 160cm
Antonina KSIĄŻEK (JM '08) KJ ŁĄCK PRZY SO W ŁĄCKU 4 58.14
T
[22]
INSEL -
//klacz/2016/DE421000712016//////duży koń, 176cm
Milena KRĘZEL (S '91) BPK 0 60.99

Warunki konkursu (Technical data)

Wysokość przeszkód
100
Liczba przeszkód
10/12
Liczba skoków
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu
74
Startowało koni
9
Ukonczyło koni
8

Sędzia główny:
Gospodarz toru:
Małgorzata Krawczyk Bartosz Skrzypczyk

HZR


KJ Wolica, 18-20.03.2022

P
Data: 19.03.2022
Rozpoczęcie: 16:10 +/-15min


WYNIKI
SOBOTA Konkurs nr 11 P - Zwykły art. 238.2.1

M-ce
[Nr]
Koń(Nr) Zawodnik Klub Pkt Czas Nagroda
1
[6]
KAUAI -
//klacz/2017/DE421000035017//////duży koń, 172cm
Szymon STASIAK (S '98) KJ OLMET-OSTSPED OSTRÓW WLKP. 0 67.88 100
2
[9]
ARTHUR C Z -
//klacz/2017/056015Z55512317//////duży koń, 169cm
Szymon STASIAK (S '98) KJ OLMET-OSTSPED OSTRÓW WLKP. 0 68.56 80
3
[8]
ZUCCERO OBOLENSKY - 172cm, siwa
//wałach/2016/DE421000401016//////duży koń, 172cm
Szymon STASIAK (S '98) KJ OLMET-OSTSPED OSTRÓW WLKP. 0 69.53 50
4
[5]
CARMINE-K - 168cm, gniada
//klacz/2017/1,16008E+14//////duży koń, 168cm
Szymon STASIAK (S '98) KJ OLMET-OSTSPED OSTRÓW WLKP. 4 65.20
5
[15]
ZORBA -
//wałach/2009/POL007520041609//////duży koń, cm
Katarzyna TOBISZEWSKA (S '00) CIECHOCIŃSKI KJ BONANZA 4 65.71
6
[4]
CASINO JM -
//ogier/2016////////duży koń, 168cm
Szymon STASIAK (S '98) KJ OLMET-OSTSPED OSTRÓW WLKP. 4 67.42

Warunki konkursu (Technical data)

Wysokość przeszkód
110
Liczba przeszkód
10/12
Liczba skoków
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu
74
Startowało koni
6
Ukonczyło koni
6

Sędzia główny:
Gospodarz toru:
Małgorzata Krawczyk Bartosz Skrzypczyk

HZR


KJ Wolica, 18-20.03.2022

N
Data: 19.03.2022
Rozpoczęcie: 16:40 +/-15min


WYNIKI
SOBOTA Konkurs nr 12 N - Zwykły art. 238.2.1

M-ce
[Nr]
Koń(Nr) Zawodnik Klub Pkt Czas Nagroda
1
[3]
CASCADA - kasztanowata
//klacz/2015/DE421000196015//////duży koń, 160cm
Anna STASIAK (J '04) KJ OLMET-OSTSPED OSTRÓW WLKP. 0 64.18 150
2
[15]
ZORBA -
//wałach/2009/POL007520041609//////duży koń, cm
Katarzyna TOBISZEWSKA (S '00) CIECHOCIŃSKI KJ BONANZA 0 64.46 100
3
[9]
ARTHUR C Z -
//klacz/2017/056015Z55512317//////duży koń, 169cm
Szymon STASIAK (S '98) KJ OLMET-OSTSPED OSTRÓW WLKP. 0 65.95 80
4
[8]
ZUCCERO OBOLENSKY -
//wałach/2016/DE421000401016//////duży koń, 172cm
Szymon STASIAK (S '98) KJ OLMET-OSTSPED OSTRÓW WLKP. 0 69.08
5
[2]
CON CORDIA -
//klacz/2016/DE421000709416//////duży koń, 166cm
Anna STASIAK (J '04) KJ OLMET-OSTSPED OSTRÓW WLKP. 4 67.19
6
[1]
OKAVANGO -
//wałach/2012////////duży koń, 167cm
Szymon STASIAK (S '98) KJ OLMET-OSTSPED OSTRÓW WLKP. 4 73.11
7
[7]
APOLLO T -
//wałach/2016/6,1601E+14//////duży koń, 170cm
Szymon STASIAK (S '98) KJ OLMET-OSTSPED OSTRÓW WLKP. 4 73.16

Warunki konkursu (Technical data)

Wysokość przeszkód
120
Liczba przeszkód
10/12
Liczba skoków
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu
74
Startowało koni
7
Ukonczyło koni
7

Sędzia główny:
Gospodarz toru:
Małgorzata Krawczyk Bartosz Skrzypczyk

HZR


KJ Wolica, 18-20.03.2022

C
Data: 19.03.2022
Rozpoczęcie: 17:15 +/-15min


WYNIKI
SOBOTA Konkurs nr 13 C - Zwykły art. 238.2.1

M-ce
[Nr]
Koń(Nr) Zawodnik Klub Pkt Czas Nagroda
1
[2]
CON CORDIA -
//klacz/2016/DE421000709416//////duży koń, 166cm
Anna STASIAK (J '04) KJ OLMET-OSTSPED OSTRÓW WLKP. 0 64.39 200
2
[3]
CASCADA - kasztanowata
//klacz/2015/DE421000196015//////duży koń, 160cm
Anna STASIAK (J '04) KJ OLMET-OSTSPED OSTRÓW WLKP. 0 65.72
3
[7]
APOLLO T -
//wałach/2016/6,1601E+14//////duży koń, 170cm
Szymon STASIAK (S '98) KJ OLMET-OSTSPED OSTRÓW WLKP. 0 69.79
4
[1]
OKAVANGO -
//wałach/2012////////duży koń, 167cm
Szymon STASIAK (S '98) KJ OLMET-OSTSPED OSTRÓW WLKP. 29 82.72

Warunki konkursu (Technical data)

Wysokość przeszkód
130
Liczba przeszkód
10/12
Liczba skoków
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu
74
Startowało koni
4
Ukonczyło koni
4

Sędzia główny:
Gospodarz toru:
Małgorzata Krawczyk Bartosz Skrzypczyk