HZODiM


KJ Wolica, 18-20.03.2022

LL
Data: 19.03.2022
Rozpoczęcie: 09:30 +/-15min


WYNIKI
SOBOTA Konkurs nr 15 LL - Dokładności art. 238.1.1

M-ce
[Nr]
Koń(Nr) Zawodnik Klub Pkt Czas Nagroda
1-3
[10]
DIGISPORT QUATTRO - 170cm, siwa
//wałach/2015/DE421000169915//////duży koń, 170cm
Marcelina ŁAZIK (JM '09) BPK 0 65.13
1-3
[11]
CALIFORNIA - 163cm, gniada
//klacz/2016/DE418180334216//////duży koń, 163cm
Natalia ŁAZIK (J '06) BPK 0 67.04
1-3
[52]
LANCELOT - 177cm, gniada
//wałach/2017/6,1601E+14//////duży koń, 177cm
Michał TOMIKOWSKI (JM '07) BPK 0 61.94

[46]
CAROLINA 42 - 169cm, kasztanowata
//klacz/2010/DE421000203510//////duży koń, 169cm
Aleksandra PIĄTKOWSKA (JM '07) KRÓLEWSKI KJ WIKTORIA CHRZANÓW EL. EL.

Warunki konkursu (Technical data)

Wysokość przeszkód
90
Liczba przeszkód
10/11
Liczba skoków
Dystans (m)
380
Tempo (m/min)
325
Norma czasu
71
Startowało koni
4
Ukonczyło koni
3

Sędzia główny:
Gospodarz toru:
Małgorzata Krawczyk Bartosz Skrzypczyk

HZODiM


KJ Wolica, 18-20.03.2022

L
Data: 19.03.2022
Rozpoczęcie: 09:45 +/-15min


WYNIKI
SOBOTA Konkurs nr 16 L - Dokładności art. 238.1.1

M-ce
[Nr]
Koń(Nr) Zawodnik Klub Pkt Czas Nagroda
1-5
[52]
LANCELOT - 177cm, gniada
//wałach/2017/6,1601E+14//////duży koń, 177cm
Michał TOMIKOWSKI (JM '07) BPK 0 61.88
1-5
[10]
DIGISPORT QUATTRO - 170cm, siwa
//wałach/2015/DE421000169915//////duży koń, 170cm
Marcelina ŁAZIK (JM '09) BPK 0 65.61
1-5
[11]
CALIFORNIA - 163cm, gniada
//klacz/2016/DE418180334216//////duży koń, 163cm
Natalia ŁAZIK (J '06) BPK 0 63.52
1-5
[38]
NO LIMED - 160cm, siwa
//wałach/2011/6,16008E+14//////duży koń, 160cm
Michalina KSIĄŻEK (JM '08) KJ ŁĄCK PRZY SO W ŁĄCKU 0 61.51
1-5
[51]
V-ADAM Z - 170cm, gniada
//wałach/2014/056015Z55709714//////duży koń, 170cm
Michał TOMIKOWSKI (JM '07) BPK 0 64.17

Warunki konkursu (Technical data)

Wysokość przeszkód
100
Liczba przeszkód
10/11
Liczba skoków
Dystans (m)
380
Tempo (m/min)
325
Norma czasu
71
Startowało koni
5
Ukonczyło koni
5

Sędzia główny:
Gospodarz toru:
Małgorzata Krawczyk Bartosz Skrzypczyk

HZODiM


KJ Wolica, 18-20.03.2022

P
Data: 19.03.2022
Rozpoczęcie: 10:15 +/-15min


WYNIKI
SOBOTA Konkurs nr 17 P - Dwufazowy art. 238.1.1

M-ce
[Nr]
Koń(Nr) Zawodnik Klub 1 Faza
Pkt Czas
2 Faza
Pkt Czas
Nagroda
1
[38]
NO LIMED - 160cm, siwa
//wałach/2011/6,16008E+14//////duży koń, 160cm
Michalina KSIĄŻEK (JM '08) KJ ŁĄCK PRZY SO W ŁĄCKU 0 42.21 0 32.62 200
2
[35]
DURGA - 168cm, gniada
//klacz/2014/6,16008E+14//////duży koń, 168cm
Oliwia PLEŚNIEROWICZ (J '05) LKS CWAŁ POZNAŃ 0 47.62 0 33.54 150
3
[66]
FERRALINE - 168cm, gniada
//klacz/2013/DE421000131613//////duży koń, 168cm
Alicja PONIATOWSKA (JM '07) KRÓLEWSKI KJ WIKTORIA CHRZANÓW 0 47.36 0 36.82 100
4
[20]
JASPER - 170cm, gniada
//wałach/2009/6,16008E+14//////duży koń, 170cm
Zofia HANKUS (JM '07) KJ CHROBRY WARSZAWA 0 43.26 1 37.91
5
[44]
EASY ZONE - 173cm, gniada
//wałach/2010/6,1601E+14//////duży koń, 173cm
Adrianna GRZEGOREK (J '06) BPK 0 47.24 4 34.45
6
[51]
V-ADAM Z - 170cm, gniada
//wałach/2014/056015Z55709714//////duży koń, 170cm
Michał TOMIKOWSKI (JM '07) BPK 0 46.44 5 37.77
7
[60]
CONWAY H - 178cm, kasztanowata
//wałach/2012/DE4414107577312//////duży koń, 178cm
Lena JANISZEWSKA (JM '09) JKS SALIO BESIEKIERZ RUDNY 4 43.22
8
[59]
LYJANOS V/D HEES Z - 175cm, gniada
//wałach/2017/056015Z55681417//////duży koń, 175cm
Gabriela RATAJSKA (J '05) JKS SALIO BESIEKIERZ RUDNY 8 42.06

Warunki konkursu (Technical data)

Wysokość przeszkód
110
Liczba przeszkód
7/8
Liczba skoków
5/5
Dystans (m)
280 200
Tempo (m/min)
325 325
Norma czasu
52 37
Startowało koni
8
Ukonczyło koni
8

Sędzia główny:
Gospodarz toru:
Małgorzata Krawczyk Bartosz Skrzypczyk

HZODiM


KJ Wolica, 18-20.03.2022

N
Data: 19.03.2022
Rozpoczęcie: 10:40 +/-15min


WYNIKI
SOBOTA Konkurs nr 18 N - Dwufazowy art. 238.1.1

M-ce
[Nr]
Koń(Nr) Zawodnik Klub 1 Faza
Pkt Czas
2 Faza
Pkt Czas
Nagroda
1
[67]
ORIANA - 170cm, gniada
//klacz/2010/POL 732 01 00509 10//////duży koń, 170cm
Alicja PONIATOWSKA (JM '07) KRÓLEWSKI KJ WIKTORIA CHRZANÓW 0 43.45 0 33.88 200
2
[66]
FERRALINE - 168cm, gniada
//klacz/2013/DE421000131613//////duży koń, 168cm
Alicja PONIATOWSKA (JM '07) KRÓLEWSKI KJ WIKTORIA CHRZANÓW 0 45.00 0 36.53 150
3
[20]
JASPER - 170cm, gniada
//wałach/2009/6,16008E+14//////duży koń, 170cm
Zofia HANKUS (JM '07) KJ CHROBRY WARSZAWA 0 42.80 1 37.57 100
4
[44]
EASY ZONE - 173cm, gniada
//wałach/2010/6,1601E+14//////duży koń, 173cm
Adrianna GRZEGOREK (J '06) BPK 4 44.09
5
[35]
DURGA - 168cm, gniada
//klacz/2014/6,16008E+14//////duży koń, 168cm
Oliwia PLEŚNIEROWICZ (J '05) LKS CWAŁ POZNAŃ 4 45.39
6
[59]
LYJANOS V/D HEES Z - 175cm, gniada
//wałach/2017/056015Z55681417//////duży koń, 175cm
Gabriela RATAJSKA (J '05) JKS SALIO BESIEKIERZ RUDNY 8 43.33
7
[60]
CONWAY H - 178cm, kasztanowata
//wałach/2012/DE4414107577312//////duży koń, 178cm
Lena JANISZEWSKA (JM '09) JKS SALIO BESIEKIERZ RUDNY 9 56.81

Warunki konkursu (Technical data)

Wysokość przeszkód
120
Liczba przeszkód
7/8
Liczba skoków
5/5
Dystans (m)
280 200
Tempo (m/min)
325 325
Norma czasu
52 37
Startowało koni
7
Ukonczyło koni
7

Sędzia główny:
Gospodarz toru:
Małgorzata Krawczyk Bartosz Skrzypczyk

HZODiM


KJ Wolica, 18-20.03.2022

C
Data: 19.03.2022
Rozpoczęcie: 00:00 +/-15min


WYNIKI
SOBOTA Konkurs nr 19 C - Dwufazowy art. 238.1.1

M-ce
[Nr]
Koń(Nr) Zawodnik Klub 1 Faza
Pkt Czas
2 Faza
Pkt Czas
Nagroda

Warunki konkursu (Technical data)

Wysokość przeszkód
130
Liczba przeszkód
7/8
Liczba skoków
5/5
Dystans (m)
280 200
Tempo (m/min)
325 325
Norma czasu
52 37
Startowało koni
0
Ukonczyło koni
0

Sędzia główny:
Gospodarz toru:
Małgorzata Krawczyk Bartosz Skrzypczyk

HZODiM


KJ Wolica, 18-20.03.2022

Zabawowy
Data: 19.03.2022
Rozpoczęcie: 11:15 +/-15min


WYNIKI
SOBOTA Konkurs nr 20 Zabawowy - Dokładności art. 238.1.1

M-ce
[Nr]
Koń(Nr) Zawodnik Klub Pkt Czas Nagroda
1
[58]
FABRYKA MARZEŃ - Gr.A1, 130cm, srokata
//klacz/2002/6,16014E+14//////kuc, 130cm
Henryk BRONIARCZYK ( '14) KLUB JEŹDZIECKI WOLICA 0 77.64
2
[58]
FABRYKA MARZEŃ - Gr.A1, 130cm, srokata
//klacz/2002/6,16014E+14//////kuc, 130cm
Henryk BRONIARCZYK ( '14) KLUB JEŹDZIECKI WOLICA 4 88.26

Warunki konkursu (Technical data)

Wysokość przeszkód
50
Liczba przeszkód
9/10
Liczba skoków
Dystans (m)
360
Tempo (m/min)
325
Norma czasu
Startowało koni
2
Ukonczyło koni
2

Sędzia główny:
Gospodarz toru:
Małgorzata Krawczyk Bartosz Skrzypczyk

HZODiM


KJ Wolica, 18-20.03.2022

Kuce 50cm
Data: 19.03.2022
Rozpoczęcie: 11:40 +/-15min


WYNIKI
SOBOTA Konkurs nr 21 Kuce 50cm - Na styl jeźdźca

M-ce
[Nr]
Koń(Nr) Zawodnik Klub Pkt Czas Nagroda
1
[19]
MAGOT - Gr.A1, 125cm, gniada
//wałach/2004/POL013580110104//////kuc, 125cm
Zuzanna GOLEC (Mł '11) KLUB JEŹDZIECKI OLMET-OSTSPED OSTRÓW WLKP. 2.5 72.13 30
2-5
[56]
MASZA - Gr.A1, 103cm, siwa
//klacz/2015/6,17E+14//////kuc, 103cm
Zofia STEDLER (Mł '12) KLUB JEŹDZIECKI WOLICA 3 69.99 30
2-5
[62]
KLIPER - Gr.A, 119cm, gniada
//wałach/2003/POL013530131303//////kuc, 119cm
Martyna KIEREŚ (Mł '12) SOPOCKI KLUB JEŹDZIECKI 3 56.15 30
2-5
[62]
KLIPER - Gr.A, 119cm, gniada
//wałach/2003/POL013530131303//////kuc, 119cm
Martyna KIEREŚ (Mł '12) SOPOCKI KLUB JEŹDZIECKI 3 57.47 30
2-5
[57]
APASJONATA FLOWER LOVE - Gr.A1, 123cm, izabelowata
//klacz/2014/111//////kuc, 123cm
Zofia STEDLER (Mł '12) KLUB JEŹDZIECKI WOLICA 3 68.00 30
6
[56]
MASZA - Gr.A1, 103cm, siwa
//klacz/2015/6,17E+14//////kuc, 103cm
Zofia STEDLER (Mł '12) KLUB JEŹDZIECKI WOLICA 10.5 80.06

[19]
MAGOT - Gr.A1, 125cm, gniada
//wałach/2004/POL013580110104//////kuc, 125cm
Zuzanna GOLEC (Mł '11) KLUB JEŹDZIECKI OLMET-OSTSPED OSTRÓW WLKP. EL. EL.

Warunki konkursu (Technical data)

Wysokość przeszkód
50
Liczba przeszkód
10/12
Liczba skoków
Dystans (m)
370
Tempo (m/min)
300
Norma czasu
74
Startowało koni
7
Ukonczyło koni
6

Sędzia główny:
Gospodarz toru:
Małgorzata Krawczyk Bartosz Skrzypczyk

HZODiM


KJ Wolica, 18-20.03.2022

Kuce 60cm
Data: 19.03.2022
Rozpoczęcie: 12:10 +/-15min


WYNIKI
SOBOTA Konkurs nr 22 Kuce 60cm - Na styl jeźdźca

M-ce
[Nr]
Koń(Nr) Zawodnik Klub Pkt Czas Nagroda
1
[57]
APASJONATA FLOWER LOVE - Gr.A1, 123cm, izabelowata
//klacz/2014/111//////kuc, 123cm
Zofia STEDLER (Mł '12) KLUB JEŹDZIECKI WOLICA 2 61.09 150

Warunki konkursu (Technical data)

Wysokość przeszkód
60
Liczba przeszkód
10/12
Liczba skoków
Dystans (m)
370
Tempo (m/min)
300
Norma czasu
74
Startowało koni
1
Ukonczyło koni
1

Sędzia główny:
Gospodarz toru:
Małgorzata Krawczyk Bartosz Skrzypczyk

HZODiM


KJ Wolica, 18-20.03.2022

Kuce 70cm
Data: 19.03.2022
Rozpoczęcie: 12:30 +/-15min


WYNIKI
SOBOTA Konkurs nr 23 Kuce 70cm - Na styl jeźdźca

M-ce
[Nr]
Koń(Nr) Zawodnik Klub Pkt Czas Nagroda
1-2
[39]
RÓŻA - Gr.A1, kuc:126cm, gniada
//klacz/2017/6,17E+14//////kuc, kuc:126cm
Milena RĄBCA (Mł '12) JKS NIESTĘPOWO 2.5 53.60 30
1-2
[48]
LISBERGS PRINCE MICHAEL - Gr.C, 129cm, gniada
//wałach/2017/2,76485E+14//////kuc, 129cm
Sara WNUCZKO ( '14) KJ BLACK HORSE TEAM GDAŃSK 2.5 54.60 30
3-5
[47]
TOPAZ - Gr.A1, 130cm, kasztanowata
//wałach/2008/POL013530189108//////kuc, 130cm
Sara WNUCZKO ( '14) KJ BLACK HORSE TEAM GDAŃSK 3 57.37 30
3-5
[39]
RÓŻA - Gr.A1, kuc:126cm, gniada
//klacz/2017/6,17E+14//////kuc, kuc:126cm
Milena RĄBCA (Mł '12) JKS NIESTĘPOWO 3 53.15 30
3-5
[12]
ARAMIS - Gr.D, 141cm, myszata
//wałach/2013////////kuc, 140cm
Zofia MARCINIAK (Mł '12) STOBNO 3 59.64 30
6
[48]
LISBERGS PRINCE MICHAEL - Gr.C, 129cm, gniada
//wałach/2017/2,76485E+14//////kuc, 129cm
Sara WNUCZKO ( '14) KJ BLACK HORSE TEAM GDAŃSK 3.5 55.06
7
[47]
TOPAZ - Gr.A1, 130cm, kasztanowata
//wałach/2008/POL013530189108//////kuc, 130cm
Sara WNUCZKO ( '14) KJ BLACK HORSE TEAM GDAŃSK 4 51.64

[45]
LUCKY BOY - Gr.C, 138cm, inna
//wałach/2016/A0007474S//////kuc, 138cm
Pola KUCHTA (JM '10) ZIELONOGÓRSKI KS DRZONKÓW EL. EL.

[50]
MOLI - Gr.C, 140cm, kasztanowata
//wałach/2012/1//////mały koń, 140cm
Szymon CIEŚLAK (JM '10) ST. KJ STAJNIA ADAMUS ROGUSKO EL. EL.

Warunki konkursu (Technical data)

Wysokość przeszkód
70
Liczba przeszkód
10/12
Liczba skoków
Dystans (m)
370
Tempo (m/min)
300
Norma czasu
74
Startowało koni
9
Ukonczyło koni
7

Sędzia główny:
Gospodarz toru:
Małgorzata Krawczyk Bartosz Skrzypczyk

HZODiM


KJ Wolica, 18-20.03.2022

Kuce 80cm
Data: 19.03.2022
Rozpoczęcie: 13:00 +/-15min


WYNIKI
SOBOTA Konkurs nr 24 Kuce 80cm - Na styl jeźdźca

M-ce
[Nr]
Koń(Nr) Zawodnik Klub Pkt Czas Nagroda
1
[64]
STORMING AHEAD - Gr.D, kuccm, siwa
//wałach/2007/8,26073E+14//////kuc, kuc:kuc:kucm
Pola HAJDER (JM '10) KRÓLEWSKI KJ WIKTORIA CHRZANÓW 1.5 53.92
2-3
[40]
AILLE CLOONEY - Gr.D, 144cm, siwa
//wałach/2015/3,72003E+15//////kuc, 144cm
Gaja KAZIMIERCZAK (Mł '11) KJ JANOWICE 2 54.27
2-3
[53]
MANCHESTER 0012 - Gr.D, kuccm, kasztanowata
//wałach/2001/DE410100383201//////kuc, kuc:kuc:kucm
Pola HAJDER (JM '10) KRÓLEWSKI KJ WIKTORIA CHRZANÓW 2 54.06
4-6
[30]
MAGIA - Gr.A1, 124cm, tarantowata
//klacz/2013/6,17E+14//////kuc, 124cm
Zofia MROTEK (JM '10) OKJ OXER WTÓREK 2.5 56.34
4-6
[12]
ARAMIS - Gr.D, 141cm, myszata
//wałach/2013////////kuc, 140cm
Zofia MARCINIAK (Mł '12) STOBNO 2.5 57.17
4-6
[41]
KILBRIDE MELODY MAKER - Gr.D, 149cm, siwa
//klacz/2016/M2-372004000033097//////kuc, 149cm
Maja WASILEWSKA (JM '10) SOYMAX LUBLIN TEAM 2.5 54.75
7-8
[40]
AILLE CLOONEY - Gr.D, 144cm, siwa
//wałach/2015/3,72003E+15//////kuc, 144cm
Gaja KAZIMIERCZAK (Mł '11) KJ JANOWICE 3 55.68
7-8
[31]
CYNIUSZ - Gr.C, 139cm, bułana
//wałach/2016/6,16014E+14//////kuc, 139cm
Zofia MROTEK (JM '10) OKJ OXER WTÓREK 3 62.34
9
[41]
KILBRIDE MELODY MAKER - Gr.D, 149cm, siwa
//klacz/2016/M2-372004000033097//////kuc, 149cm
Maja WASILEWSKA (JM '10) SOYMAX LUBLIN TEAM 3.5 56.93

[50]
MOLI - Gr.C, 140cm, kasztanowata
//wałach/2012/1//////mały koń, 140cm
Szymon CIEŚLAK (JM '10) ST. KJ STAJNIA ADAMUS ROGUSKO EL. EL.

Warunki konkursu (Technical data)

Wysokość przeszkód
80
Liczba przeszkód
10/12
Liczba skoków
Dystans (m)
370
Tempo (m/min)
325
Norma czasu
69
Startowało koni
10
Ukonczyło koni
9

Sędzia główny:
Gospodarz toru:
Małgorzata Krawczyk Bartosz Skrzypczyk

HZODiM


KJ Wolica, 18-20.03.2022

Kuce i MK 90cm
Data: 19.03.2022
Rozpoczęcie: 13:40 +/-15min


WYNIKI
SOBOTA Konkurs nr 25 Kuce i MK 90cm - Na styl jeźdźca

M-ce
[Nr]
Koń(Nr) Zawodnik Klub Pkt Czas Nagroda
1-2
[29]
MAKS - Gr.C/A2, 137cm, siwa
//wałach/2007/POL013610202007//////kuc, 137cm
Martyna GROBELNY (JM '10) KJ TRACHY SOŚNICOWICE 1.5 55.28
1-2
[29]
MAKS - Gr.C/A2, 137cm, siwa
//wałach/2007/POL013610202007//////kuc, 137cm
Martyna GROBELNY (JM '10) KJ TRACHY SOŚNICOWICE 1.5 53.31
3
[42]
KRESKA - Gr.C, 141cm, kasztanowata
//klacz/2010/6,16014E+14//////kuc, 141cm
Michalina JACH (JM '10) KLUB JEŹDZIECKI HERKULES WAPNO 2 49.49
4
[42]
KRESKA - Gr.C, 141cm, kasztanowata
//klacz/2010/6,16014E+14//////kuc, 141cm
Michalina JACH (JM '10) KLUB JEŹDZIECKI HERKULES WAPNO 2.5 54.16
5
[43]
STARTPOWER CAPTAIN - Gr.D, 146cm, kasztanowata
//wałach/2012/DE422.220035712//////kuc, 146cm
Michalina JACH (JM '10) KLUB JEŹDZIECKI HERKULES WAPNO 3 49.20
6
[28]
ANAKONDA - Gr.D, 148cm, gniada
//klacz/2013/616 013 54 00640 13//////kuc, 148cm
Martyna GROBELNY (JM '10) KJ TRACHY SOŚNICOWICE 3.5 54.21
7
[28]
ANAKONDA - Gr.D, 148cm, gniada
//klacz/2013/616 013 54 00640 13//////kuc, 148cm
Martyna GROBELNY (JM '10) KJ TRACHY SOŚNICOWICE 4.5 63.03

Warunki konkursu (Technical data)

Wysokość przeszkód
90
Liczba przeszkód
10/12
Liczba skoków
Dystans (m)
370
Tempo (m/min)
325
Norma czasu
69
Startowało koni
7
Ukonczyło koni
7

Sędzia główny:
Gospodarz toru:
Małgorzata Krawczyk Bartosz Skrzypczyk

HZODiM


KJ Wolica, 18-20.03.2022

Kuce i MK 100cm
Data: 19.03.2022
Rozpoczęcie: 14:20 +/-15min


WYNIKI
SOBOTA Konkurs nr 26 Kuce i MK 100cm - Na styl jeźdźca

M-ce
[Nr]
Koń(Nr) Zawodnik Klub Pkt Czas Nagroda
1
[63]
LEMINUS - Gr.D, 149cm, izabelowata
//wałach/2008/5,28008E+14//////kuc, 149cm
Zofia PAKUR (JM '09) SOPOCKI KLUB JEŹDZIECKI 1.5 58.19
2
[61]
PRIDE OF BALLYMORE - Gr.D/A2, 148cm, siwa
//klacz/2015/3,72414E+14//////kuc, 148cm
Lena JANISZEWSKA (JM '09) JKS SALIO BESIEKIERZ RUDNY 2 55.60
3
[63]
LEMINUS - Gr.D, 149cm, izabelowata
//wałach/2008/5,28008E+14//////kuc, 149cm
Zofia PAKUR (JM '09) SOPOCKI KLUB JEŹDZIECKI 2.5 58.17
4-6
[27]
HEABISCUIT N - Gr.E, 153cm, gniada
//wałach/2014/6,16008E+14//////mały koń, 153cm
Agata STRÓŻYŃSKA (MJ '03) ST. J BABORÓWKO 3.5 53.15
4-6
[21]
TORERO - Gr.D, 148cm, kasztanowata
//ogier/2008/POL013640060608//////kuc, 148cm
Marcelina CIBOROWSKA (JM '09) KLUB JEŹDZIECKI CHROBRY 3.5 56.10
4-6
[27]
HEABISCUIT N - Gr.E, 153cm, gniada
//wałach/2014/6,16008E+14//////mały koń, 153cm
Agata STRÓŻYŃSKA (MJ '03) ST. J BABORÓWKO 3.5 54.84
7
[43]
STARTPOWER CAPTAIN - Gr.D, 146cm, kasztanowata
//wałach/2012/DE422.220035712//////kuc, 146cm
Michalina JACH (JM '10) KLUB JEŹDZIECKI HERKULES WAPNO 5 52.19
8
[49]
VISTA PONYSPORT - Gr.D, 142cm, tarantowata
//klacz/2007/POL 013570315307//////kuc, 142cm
Alicja PONIATOWSKA (JM '07) KRÓLEWSKI KJ WIKTORIA CHRZANÓW 5.5 57.69

[65]
HAZELHORST' S DIAMO - Gr.D, -cm, gniada
//wałach/2005/5,28018E+14//////kuc, -cm
Maria KABZIŃSKA (J '06) KRÓLEWSKI KJ WIKTORIA CHRZANÓW EL. EL.

Warunki konkursu (Technical data)

Wysokość przeszkód
100
Liczba przeszkód
10/12
Liczba skoków
Dystans (m)
370
Tempo (m/min)
325
Norma czasu
69
Startowało koni
9
Ukonczyło koni
8

Sędzia główny:
Gospodarz toru:
Małgorzata Krawczyk Bartosz Skrzypczyk

HZODiM


KJ Wolica, 18-20.03.2022

Kuce i MK 110cm
Data: 19.03.2022
Rozpoczęcie: 14:45 +/-15min


WYNIKI
SOBOTA Konkurs nr 27 Kuce i MK 110cm - Na styl jeźdźca

M-ce
[Nr]
Koń(Nr) Zawodnik Klub Pkt Czas Nagroda
1
[61]
PRIDE OF BALLYMORE - Gr.D/A2, 148cm, siwa
//klacz/2015/3,72414E+14//////kuc, 148cm
Lena JANISZEWSKA (JM '09) JKS SALIO BESIEKIERZ RUDNY 1.5 54.02

Warunki konkursu (Technical data)

Wysokość przeszkód
110
Liczba przeszkód
10/12
Liczba skoków
Dystans (m)
370
Tempo (m/min)
325
Norma czasu
69
Startowało koni
1
Ukonczyło koni
1

Sędzia główny:
Gospodarz toru:
Małgorzata Krawczyk Bartosz Skrzypczyk

HZODiM


KJ Wolica, 18-20.03.2022

Kuce i MK 120cm
Data: 19.03.2022
Rozpoczęcie: +/-15min


WYNIKI
SOBOTA Konkurs nr 28 Kuce i MK 120cm - Na styl jeźdźca

M-ce
[Nr]
Koń(Nr) Zawodnik Klub Pkt Czas Nagroda

Warunki konkursu (Technical data)

Wysokość przeszkód
120
Liczba przeszkód
10/12
Liczba skoków
Dystans (m)
370
Tempo (m/min)
325
Norma czasu
69
Startowało koni
0
Ukonczyło koni
0

Sędzia główny:
Gospodarz toru:
Małgorzata Krawczyk Bartosz Skrzypczyk

HZODiM


KJ Wolica, 18-20.03.2022

Kuce i MK 130cm
Data: 19.03.2022
Rozpoczęcie: +/-15min


WYNIKI
SOBOTA Konkurs nr 29 Kuce i MK 130cm - Na styl jeźdźca

M-ce
[Nr]
Koń(Nr) Zawodnik Klub Pkt Czas Nagroda

Warunki konkursu (Technical data)

Wysokość przeszkód
130
Liczba przeszkód
10/12
Liczba skoków
Dystans (m)
370
Tempo (m/min)
325
Norma czasu
69
Startowało koni
0
Ukonczyło koni
0

Sędzia główny:
Gospodarz toru:
Małgorzata Krawczyk Bartosz Skrzypczyk