HZR


KJ Wolica, 18-20.03.2022

mini LL
Data: 18.03.2022
Rozpoczęcie: 16:30 +/-15min


WYNIKI
PIĄTEK Konkurs nr 1 mini LL - Dokładności art. 238.1.1

M-ce
[Nr]
Koń(Nr) Zawodnik Klub Pkt Czas Nagroda

Warunki konkursu (Technical data)

Wysokość przeszkód
80
Liczba przeszkód
9/10
Liczba skoków
Dystans (m)
360
Tempo (m/min)
325
Norma czasu
67
Startowało koni
0
Ukonczyło koni
0

Sędzia główny:
Gospodarz toru:
Małgorzata Krawczyk Bartosz Skrzypczyk

HZR


KJ Wolica, 18-20.03.2022

LL
Data: 18.03.2022
Rozpoczęcie: 16:30 +/-15min


WYNIKI
PIĄTEK Konkurs nr 2 LL - Dokładności art. 238.1.1

M-ce
[Nr]
Koń(Nr) Zawodnik Klub Pkt Czas Nagroda
1
[37]
GIOCONDA -
//klacz/2015/4,00187E+13//////duży koń, 160cm
Antonina KSIĄŻEK (JM '08) KJ ŁĄCK PRZY SO W ŁĄCKU 0 59.62
2
[37]
GIOCONDA -
//klacz/2015/4,00187E+13//////duży koń, 160cm
Antonina KSIĄŻEK (JM '08) KJ ŁĄCK PRZY SO W ŁĄCKU 4 55.89

Warunki konkursu (Technical data)

Wysokość przeszkód
90
Liczba przeszkód
9/10
Liczba skoków
Dystans (m)
370
Tempo (m/min)
325
Norma czasu
68
Startowało koni
2
Ukonczyło koni
2

Sędzia główny:
Gospodarz toru:
Małgorzata Krawczyk Bartosz Skrzypczyk

HZR


KJ Wolica, 18-20.03.2022

L licencyjny
Data: 18.03.2022
Rozpoczęcie: 16:50 +/-15min


WYNIKI
PIĄTEK Konkurs nr 3 L licencyjny - Na styl jeźdźca Aneks 2 Reg. Skoki PZJ

M-ce
[Nr]
Koń(Nr) Zawodnik Klub Pkt Czas Nagroda
1
[18]
CONGO AK -
//wałach/2010/Brak//////duży koń, 162cm
Magdalena KUBIAK (JM '09) KLUB JEŹDZIECKI OLMET-OSTSPED OSTRÓW WLKP. 0 57.00

[17]
GRAND LEON BOY F -
//wałach/2010/6,1601E+14//////duży koń, 173cm
Nikola WIERZBA (MJ '03) KLUB JEŹDZIECKI OLMET-OSTSPED OSTRÓW WLKP. B.O. B.O.

[17]
GRAND LEON BOY F -
//wałach/2010/6,1601E+14//////duży koń, 173cm
Nikola WIERZBA (MJ '03) KLUB JEŹDZIECKI OLMET-OSTSPED OSTRÓW WLKP. B.O. B.O.

Warunki konkursu (Technical data)

Wysokość przeszkód
100
Liczba przeszkód
10/12
Liczba skoków
Dystans (m)
370
Tempo (m/min)
325
Norma czasu
68
Startowało koni
3
Ukonczyło koni
1

Sędzia główny:
Gospodarz toru:
Małgorzata Krawczyk Bartosz Skrzypczyk

HZR


KJ Wolica, 18-20.03.2022

L
Data: 18.03.2022
Rozpoczęcie: 17:15 +/-15min


WYNIKI
PIĄTEK Konkurs nr 4 L - Zwykły art.238.2.1

M-ce
[Nr]
Koń(Nr) Zawodnik Klub Pkt Czas Nagroda
1
[18]
CONGO AK -
//wałach/2010/Brak//////duży koń, 162cm
Magdalena KUBIAK (JM '09) KLUB JEŹDZIECKI OLMET-OSTSPED OSTRÓW WLKP. 0 51.45 rzeczowa
2
[68]
CALMEE DE REVEL -
//klacz/2017/1,16008E+14//////duży koń, 168cm
STASIAK (S '98) KJ OLMET-OSTSPED OSTRÓW WLKP. 0 63.40 rzeczowa
3
[4]
CASINO JM -
//ogier/2016////////duży koń, 168cm
Szymon STASIAK (S '98) KJ OLMET-OSTSPED OSTRÓW WLKP. 4 62.98 rzeczowa

Warunki konkursu (Technical data)

Wysokość przeszkód
100
Liczba przeszkód
10/11
Liczba skoków
Dystans (m)
370
Tempo (m/min)
325
Norma czasu
68
Startowało koni
3
Ukonczyło koni
3

Sędzia główny:
Gospodarz toru:
Małgorzata Krawczyk Bartosz Skrzypczyk

HZR


KJ Wolica, 18-20.03.2022

P
Data: 18.03.2022
Rozpoczęcie: 17:00 +/-15min


WYNIKI
PIĄTEK Konkurs nr 5 P - Zwykły art.238.2.1

M-ce
[Nr]
Koń(Nr) Zawodnik Klub Pkt Czas Nagroda
1
[9]
ARTHUR C Z -
//klacz/2017/056015Z55512317//////duży koń, 169cm
Szymon STASIAK (S '98) KJ OLMET-OSTSPED OSTRÓW WLKP. 0 62.24 100
2
[4]
CASINO JM -
//ogier/2016////////duży koń, 168cm
Szymon STASIAK (S '98) KJ OLMET-OSTSPED OSTRÓW WLKP. 0 63.29 80
3
[6]
KAUAI -
//klacz/2017/DE421000035017//////duży koń, 172cm
Szymon STASIAK (S '98) KJ OLMET-OSTSPED OSTRÓW WLKP. 0 63.83 50
4
[7]
APOLLO T -
//wałach/2016/6,1601E+14//////duży koń, 170cm
Szymon STASIAK (S '98) KJ OLMET-OSTSPED OSTRÓW WLKP. 0 65.47
5
[8]
ZUCCERO OBOLENSKY -
//wałach/2016/DE421000401016//////duży koń, 172cm
Szymon STASIAK (S '98) KJ OLMET-OSTSPED OSTRÓW WLKP. 0 66.47
6
[15]
ZORBA -
//wałach/2009/POL007520041609//////duży koń, cm
Katarzyna TOBISZEWSKA (S '00) CIECHOCIŃSKI KJ BONANZA 4 60.56
7
[68]
CALMEE DE REVEL -
//klacz/2017/1,16008E+14//////duży koń, 168cm
STASIAK (S '98) KJ OLMET-OSTSPED OSTRÓW WLKP. 4 60.85

Warunki konkursu (Technical data)

Wysokość przeszkód
110
Liczba przeszkód
10/11
Liczba skoków
Dystans (m)
370
Tempo (m/min)
325
Norma czasu
68
Startowało koni
7
Ukonczyło koni
7

Sędzia główny:
Gospodarz toru:
Małgorzata Krawczyk Bartosz Skrzypczyk

HZR


KJ Wolica, 18-20.03.2022

N
Data: 18.03.2022
Rozpoczęcie: 17:30 +/-15min


WYNIKI
PIĄTEK Konkurs nr 6 N - Zwykły art.238.2.1

M-ce
[Nr]
Koń(Nr) Zawodnik Klub Pkt Czas Nagroda
1
[15]
ZORBA -
//wałach/2009/POL007520041609//////duży koń, cm
Katarzyna TOBISZEWSKA (S '00) CIECHOCIŃSKI KJ BONANZA 0 59.12 150
2
[9]
ARTHUR C Z -
//klacz/2017/056015Z55512317//////duży koń, 169cm
Szymon STASIAK (S '98) KJ OLMET-OSTSPED OSTRÓW WLKP. 0 62.14 100
3
[6]
KAUAI -
//klacz/2017/DE421000035017//////duży koń, 172cm
Szymon STASIAK (S '98) KJ OLMET-OSTSPED OSTRÓW WLKP. 0 62.95 80
4
[8]
ZUCCERO OBOLENSKY -
//wałach/2016/DE421000401016//////duży koń, 172cm
Szymon STASIAK (S '98) KJ OLMET-OSTSPED OSTRÓW WLKP. 0 64.03
5
[7]
APOLLO T -
//wałach/2016/6,1601E+14//////duży koń, 170cm
Szymon STASIAK (S '98) KJ OLMET-OSTSPED OSTRÓW WLKP. 0 64.66

Warunki konkursu (Technical data)

Wysokość przeszkód
120
Liczba przeszkód
10/11
Liczba skoków
Dystans (m)
370
Tempo (m/min)
325
Norma czasu
68
Startowało koni
5
Ukonczyło koni
5

Sędzia główny:
Gospodarz toru:
Małgorzata Krawczyk Bartosz Skrzypczyk