HZODiM


KJ Wolica, 18-20.03.2022

Kuce 50cm
Data: 18.03.2022
Rozpoczęcie: 11:00 +/-15min


WYNIKI
PIĄTEK Konkurs nr 1 Kuce 50cm - Dokładności art. 238.1.1

M-ce
[Nr]
Koń(Nr) Zawodnik Klub Pkt Czas Nagroda
1-4
[56]
MASZA - Gr.A1, 103cm, siwa
//klacz/2015/6,17E+14//////kuc, 103cm
Zofia STEDLER (Mł '12) KLUB JEŹDZIECKI WOLICA 0 71.20
1-4
[56]
MASZA - Gr.A1, 103cm, siwa
//klacz/2015/6,17E+14//////kuc, 103cm
Zofia STEDLER (Mł '12) KLUB JEŹDZIECKI WOLICA 0 67.31
1-4
[24]
FERRARI - Gr.A0, 118cm, srokata
//wałach/2003/5,28009E+14//////kuc, 118cm
Zofia CICHA (Mł '13) BPK 0 60.37
1-4
[24]
FERRARI - Gr.A0, 118cm, srokata
//wałach/2003/5,28009E+14//////kuc, 118cm
Zofia CICHA (Mł '13) BPK 0 55.24
5
[62]
KLIPER - Gr.A, 119cm, gniada
//wałach/2003/POL013530131303//////kuc, 119cm
Martyna KIEREŚ (Mł '12) SOPOCKI KLUB JEŹDZIECKI 4 73.45
6
[57]
APASJONATA FLOWER LOVE - Gr.A1, 123cm, izabelowata
//klacz/2014/111//////kuc, 123cm
Zofia STEDLER (Mł '12) KLUB JEŹDZIECKI WOLICA 40 103.90

[62]
KLIPER - Gr.A, 119cm, gniada
//wałach/2003/POL013530131303//////kuc, 119cm
Martyna KIEREŚ (Mł '12) SOPOCKI KLUB JEŹDZIECKI EL. EL.

[19]
MAGOT - Gr.A1, 125cm, gniada
//wałach/2004/POL013580110104//////kuc, 125cm
Zuzanna GOLEC (Mł '11) KLUB JEŹDZIECKI OLMET-OSTSPED OSTRÓW WLKP. EL. EL.

Warunki konkursu (Technical data)

Wysokość przeszkód
50
Liczba przeszkód
9/10
Liczba skoków
Dystans (m)
380
Tempo (m/min)
300
Norma czasu
76
Startowało koni
8
Ukonczyło koni
6

Sędzia główny:
Gospodarz toru:
Małgorzata Krawczyk Bartosz Skrzypczyk

HZODiM


KJ Wolica, 18-20.03.2022

Kuce 60cm
Data: 18.03.2022
Rozpoczęcie: 11:30 +/-15min


WYNIKI
PIĄTEK Konkurs nr 2 Kuce 60cm - Dokładności art. 238.1.1

M-ce
[Nr]
Koń(Nr) Zawodnik Klub Pkt Czas Nagroda
1-3
[57]
APASJONATA FLOWER LOVE - Gr.A1, 123cm, izabelowata
//klacz/2014/111//////kuc, 123cm
Zofia STEDLER (Mł '12) KLUB JEŹDZIECKI WOLICA 0 61.88
1-3
[39]
RÓŻA - Gr.A1, kuc:126cm, gniada
//klacz/2017/6,17E+14//////kuc, kuc:126cm
Milena RĄBCA (Mł '12) JKS NIESTĘPOWO 0 59.16
1-3
[26]
GARBONOS - Gr.gr B, kuc:kuc:kucm, kasztanowata
//wałach/1994/POL999610014194//////kuc, kuc:kuc:kucm
Zuzanna STRÓŻYŃSKA (Mł '11) KJ CH JASZKOWO 0 61.27

Warunki konkursu (Technical data)

Wysokość przeszkód
60
Liczba przeszkód
9/10
Liczba skoków
Dystans (m)
380
Tempo (m/min)
300
Norma czasu
76
Startowało koni
3
Ukonczyło koni
3

Sędzia główny:
Gospodarz toru:
Małgorzata Krawczyk Bartosz Skrzypczyk

HZODiM


KJ Wolica, 18-20.03.2022

Kuce 70cm
Data: 18.03.2022
Rozpoczęcie: 12:00 +/-15min


WYNIKI
PIĄTEK Konkurs nr 3 Kuce 70cm - Dokładności art. 238.1.1

M-ce
[Nr]
Koń(Nr) Zawodnik Klub Pkt Czas Nagroda
1-11
[47]
TOPAZ - Gr.A1, 130cm, kasztanowata
//wałach/2008/POL013530189108//////kuc, 130cm
Sara WNUCZKO ( '14) KJ BLACK HORSE TEAM GDAŃSK 0 59.23
1-11
[47]
TOPAZ - Gr.A1, 130cm, kasztanowata
//wałach/2008/POL013530189108//////kuc, 130cm
Sara WNUCZKO ( '14) KJ BLACK HORSE TEAM GDAŃSK 0 59.73
1-11
[26]
GARBONOS - Gr.gr B, kuc:kuc:kucm, kasztanowata
//wałach/1994/POL999610014194//////kuc, kuc:kuc:kucm
Zuzanna STRÓŻYŃSKA (Mł '11) KJ CH JASZKOWO 0 61.41
1-11
[39]
RÓŻA - Gr.A1, kuc:126cm, gniada
//klacz/2017/6,17E+14//////kuc, kuc:126cm
Milena RĄBCA (Mł '12) JKS NIESTĘPOWO 0 57.05
1-11
[12]
ARAMIS - 140cm, myszata
//wałach/2013////////kuc, 140cm
Zofia MARCINIAK (Mł '12) STOBNO 0 60.68
1-11
[30]
MAGIA - Gr.A1, 124cm, tarantowata
//klacz/2013/6,17E+14//////kuc, 124cm
Zofia MROTEK (JM '10) OKJ OXER WTÓREK 0 54.03
1-11
[45]
LUCKY BOY - Gr.C, 138cm, inna
//wałach/2016/A0007474S//////kuc, 138cm
Pola KUCHTA (JM '10) ZIELONOGÓRSKI KS DRZONKÓW 0 73.72
1-11
[41]
KILBRIDE MELODY MAKER - Gr.D, 149cm, siwa
//klacz/2016/M2-372004000033097//////kuc, 149cm
Maja WASILEWSKA (JM '10) SOYMAX LUBLIN TEAM 0 51.67
1-11
[48]
LISBERGS PRINCE MICHAEL - Gr.C, 129cm, gniada
//wałach/2017/2,76485E+14//////kuc, 129cm
Sara WNUCZKO ( '14) KJ BLACK HORSE TEAM GDAŃSK 0 58.76
1-11
[48]
LISBERGS PRINCE MICHAEL - Gr.C, 129cm, gniada
//wałach/2017/2,76485E+14//////kuc, 129cm
Sara WNUCZKO ( '14) KJ BLACK HORSE TEAM GDAŃSK 0 63.15
1-11
[25]
FIGARO - Gr.C, 132cm, tarantowata
//ogier/2006/POL 013610260906//////kuc, 132cm
Zuzanna STRÓŻYŃSKA (Mł '11) KJ CH JASZKOWO 0 57.07
12
[64]
STORMING AHEAD - Gr.D, kuccm, siwa
//wałach/2007/8,26073E+14//////kuc, kuc:kuc:kucm
Pola HAJDER (JM '10) KRÓLEWSKI KJ WIKTORIA CHRZANÓW 4 65.96
13
[45]
LUCKY BOY - Gr.C, 138cm, inna
//wałach/2016/A0007474S//////kuc, 138cm
Pola KUCHTA (JM '10) ZIELONOGÓRSKI KS DRZONKÓW 15 86.02

Warunki konkursu (Technical data)

Wysokość przeszkód
70
Liczba przeszkód
9/10
Liczba skoków
Dystans (m)
380
Tempo (m/min)
300
Norma czasu
76
Startowało koni
13
Ukonczyło koni
13

Sędzia główny:
Gospodarz toru:
Małgorzata Krawczyk Bartosz Skrzypczyk

HZODiM


KJ Wolica, 18-20.03.2022

Kuce 80cm
Data: 18.03.2022
Rozpoczęcie: 12:30 +/-15min


WYNIKI
PIĄTEK Konkurs nr 4 Kuce 80cm - Zwykły art. 238.2.1

M-ce
[Nr]
Koń(Nr) Zawodnik Klub Pkt Czas Nagroda
1
[25]
FIGARO - Gr.C, 132cm, tarantowata
//ogier/2006/POL 013610260906//////kuc, 132cm
Zuzanna STRÓŻYŃSKA (Mł '11) KJ CH JASZKOWO 0 55.54 150
2
[30]
MAGIA - Gr.A1, 124cm, tarantowata
//klacz/2013/6,17E+14//////kuc, 124cm
Zofia MROTEK (JM '10) OKJ OXER WTÓREK 0 56.65 100
3
[53]
MANCHESTER 0012 - Gr.D, kuccm, kasztanowata
//wałach/2001/DE410100383201//////kuc, kuc:kuc:kucm
Pola HAJDER (JM '10) KRÓLEWSKI KJ WIKTORIA CHRZANÓW 0 56.80 50
4
[12]
ARAMIS - 140cm, myszata
//wałach/2013////////kuc, 140cm
Zofia MARCINIAK (Mł '12) STOBNO 0 59.23
5
[64]
STORMING AHEAD - Gr.D, kuccm, siwa
//wałach/2007/8,26073E+14//////kuc, kuc:kuc:kucm
Pola HAJDER (JM '10) KRÓLEWSKI KJ WIKTORIA CHRZANÓW 0 59.24
6
[41]
KILBRIDE MELODY MAKER - Gr.D, 149cm, siwa
//klacz/2016/M2-372004000033097//////kuc, 149cm
Maja WASILEWSKA (JM '10) SOYMAX LUBLIN TEAM 0 61.35
7
[31]
CYNIUSZ - Gr.C, 139cm, bułana
//wałach/2016/6,16014E+14//////kuc, 139cm
Zofia MROTEK (JM '10) OKJ OXER WTÓREK 0 62.61

Warunki konkursu (Technical data)

Wysokość przeszkód
80
Liczba przeszkód
10/11
Liczba skoków
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu
74
Startowało koni
7
Ukonczyło koni
7

Sędzia główny:
Gospodarz toru:
Małgorzata Krawczyk Bartosz Skrzypczyk

HZODiM


KJ Wolica, 18-20.03.2022

Kuce i MK 90cm
Data: 18.03.2022
Rozpoczęcie: 12:55 +/-15min


WYNIKI
PIĄTEK Konkurs nr 5 Kuce i MK 90cm - Zwykły art. 238.2.1

M-ce
[Nr]
Koń(Nr) Zawodnik Klub Pkt Czas Nagroda
1
[65]
HAZELHORST' S DIAMO - Gr.D, -cm, gniada
//wałach/2005/5,28018E+14//////kuc, -cm
Maria KABZIŃSKA (J '06) KRÓLEWSKI KJ WIKTORIA CHRZANÓW 0 60.81 150
2
[63]
LEMINUS - Gr.D, 149cm, izabelowata
//wałach/2008/5,28008E+14//////kuc, 149cm
Zofia PAKUR (JM '09) SOPOCKI KLUB JEŹDZIECKI 0 61.81 100
3
[49]
VISTA PONYSPORT - Gr.D, 142cm, tarantowata
//klacz/2007/POL 013570315307//////kuc, 142cm
Alicja PONIATOWSKA (JM '07) KRÓLEWSKI KJ WIKTORIA CHRZANÓW 0 62.33 50
4
[31]
CYNIUSZ - Gr.C, 139cm, bułana
//wałach/2016/6,16014E+14//////kuc, 139cm
Zofia MROTEK (JM '10) OKJ OXER WTÓREK 4 63.07
5
[21]
TORERO - Gr.D, 148cm, kasztanowata
//ogier/2008/POL013640060608//////kuc, 148cm
Marcelina CIBOROWSKA (JM '09) KLUB JEŹDZIECKI CHROBRY 9 78.04

Warunki konkursu (Technical data)

Wysokość przeszkód
90
Liczba przeszkód
10/11
Liczba skoków
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu
74
Startowało koni
5
Ukonczyło koni
5

Sędzia główny:
Gospodarz toru:
Małgorzata Krawczyk Bartosz Skrzypczyk

HZODiM


KJ Wolica, 18-20.03.2022

Kuce i MK 100cm
Data: 18.03.2022
Rozpoczęcie: 13:20 +/-15min


WYNIKI
PIĄTEK Konkurs nr 6 Kuce i MK 100cm - Zwykły art. 238.2.1

M-ce
[Nr]
Koń(Nr) Zawodnik Klub Pkt Czas Nagroda
1
[65]
HAZELHORST' S DIAMO - Gr.D, -cm, gniada
//wałach/2005/5,28018E+14//////kuc, -cm
Maria KABZIŃSKA (J '06) KRÓLEWSKI KJ WIKTORIA CHRZANÓW 0 55.87 150
2
[61]
PRIDE OF BALLYMORE - Gr.D/A2, 148cm, siwa
//klacz/2015/3,72414E+14//////kuc, 148cm
Lena JANISZEWSKA (JM '09) JKS SALIO BESIEKIERZ RUDNY 0 56.10 100
3
[63]
LEMINUS - Gr.D, 149cm, izabelowata
//wałach/2008/5,28008E+14//////kuc, 149cm
Zofia PAKUR (JM '09) SOPOCKI KLUB JEŹDZIECKI 4 65.25 50
4
[21]
TORERO - Gr.D, 148cm, kasztanowata
//ogier/2008/POL013640060608//////kuc, 148cm
Marcelina CIBOROWSKA (JM '09) KLUB JEŹDZIECKI CHROBRY 8 73.12

[27]
HEABISCUIT N - Gr.E, 153cm, gniada
//wałach/2014/6,16008E+14//////mały koń, 153cm
Agata STRÓŻYŃSKA (MJ '03) ST. J BABORÓWKO EL. EL.

Warunki konkursu (Technical data)

Wysokość przeszkód
100
Liczba przeszkód
10/11
Liczba skoków
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu
74
Startowało koni
5
Ukonczyło koni
4

Sędzia główny:
Gospodarz toru:
Małgorzata Krawczyk Bartosz Skrzypczyk

HZODiM


KJ Wolica, 18-20.03.2022

Kuce i MK 110cm
Data: 18.03.2022
Rozpoczęcie: 13:50 +/-15min


WYNIKI
PIĄTEK Konkurs nr 7 Kuce i MK 110cm - Zwykły art. 238.2.1

M-ce
[Nr]
Koń(Nr) Zawodnik Klub Pkt Czas Nagroda
1
[61]
PRIDE OF BALLYMORE - Gr.D/A2, 148cm, siwa
//klacz/2015/3,72414E+14//////kuc, 148cm
Lena JANISZEWSKA (JM '09) JKS SALIO BESIEKIERZ RUDNY 0 57.66 200

Warunki konkursu (Technical data)

Wysokość przeszkód
110
Liczba przeszkód
10/11
Liczba skoków
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu
74
Startowało koni
1
Ukonczyło koni
1

Sędzia główny:
Gospodarz toru:
Małgorzata Krawczyk Bartosz Skrzypczyk

HZODiM


KJ Wolica, 18-20.03.2022

Kuce i MK 120cm
Data: 18.03.2022
Rozpoczęcie: +/-15min


WYNIKI
PIĄTEK Konkurs nr 8 Kuce i MK 120cm - Zwykły art. 238.2.1

M-ce
[Nr]
Koń(Nr) Zawodnik Klub Pkt Czas Nagroda

Warunki konkursu (Technical data)

Wysokość przeszkód
120
Liczba przeszkód
10/11
Liczba skoków
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu
74
Startowało koni
0
Ukonczyło koni
0

Sędzia główny:
Gospodarz toru:
Małgorzata Krawczyk Bartosz Skrzypczyk

HZODiM


KJ Wolica, 18-20.03.2022

LL
Data: 18.03.2022
Rozpoczęcie: 14:20 +/-15min


WYNIKI
PIĄTEK Konkurs nr 9 LL - Na styl jeźdźca

M-ce
[Nr]
Koń(Nr) Zawodnik Klub Pkt Czas Nagroda
1
[11]
CALIFORNIA - 163cm, gniada
//klacz/2016/DE418180334216//////duży koń, 163cm
Natalia ŁAZIK (J '06) BPK 2 58.04
2
[38]
NO LIMED - 160cm, siwa
//wałach/2011/6,16008E+14//////duży koń, 160cm
Michalina KSIĄŻEK (JM '08) KJ ŁĄCK PRZY SO W ŁĄCKU 5 69.34
3
[10]
DIGISPORT QUATTRO - 170cm, siwa
//wałach/2015/DE421000169915//////duży koń, 170cm
Marcelina ŁAZIK (JM '09) BPK 5.5 68.39
4
[52]
LANCELOT - 177cm, gniada
//wałach/2017/6,1601E+14//////duży koń, 177cm
Michał TOMIKOWSKI (JM '07) BPK 7 73.89

[46]
CAROLINA 42 - 169cm, kasztanowata
//klacz/2010/DE421000203510//////duży koń, 169cm
Aleksandra PIĄTKOWSKA (JM '07) KRÓLEWSKI KJ WIKTORIA CHRZANÓW EL. EL.

Warunki konkursu (Technical data)

Wysokość przeszkód
90
Liczba przeszkód
10/12
Liczba skoków
Dystans (m)
390
Tempo (m/min)
325
Norma czasu
72
Startowało koni
5
Ukonczyło koni
4

Sędzia główny:
Gospodarz toru:
Małgorzata Krawczyk Bartosz Skrzypczyk

HZODiM


KJ Wolica, 18-20.03.2022

L
Data: 18.03.2022
Rozpoczęcie: 14:40 +/-15min


WYNIKI
PIĄTEK Konkurs nr 10 L - Na styl jeźdźca

M-ce
[Nr]
Koń(Nr) Zawodnik Klub Pkt Czas Nagroda
1
[20]
JASPER - 170cm, gniada
//wałach/2009/6,16008E+14//////duży koń, 170cm
Zofia HANKUS (JM '07) KJ CHROBRY WARSZAWA 1.5 60.89
2
[10]
DIGISPORT QUATTRO - 170cm, siwa
//wałach/2015/DE421000169915//////duży koń, 170cm
Marcelina ŁAZIK (JM '09) BPK 2 59.36
3-4
[52]
LANCELOT - 177cm, gniada
//wałach/2017/6,1601E+14//////duży koń, 177cm
Michał TOMIKOWSKI (JM '07) BPK 3 59.86
3-4
[11]
CALIFORNIA - 163cm, gniada
//klacz/2016/DE418180334216//////duży koń, 163cm
Natalia ŁAZIK (J '06) BPK 3 57.03
5
[38]
NO LIMED - 160cm, siwa
//wałach/2011/6,16008E+14//////duży koń, 160cm
Michalina KSIĄŻEK (JM '08) KJ ŁĄCK PRZY SO W ŁĄCKU 4 57.96

[46]
CAROLINA 42 - 169cm, kasztanowata
//klacz/2010/DE421000203510//////duży koń, 169cm
Aleksandra PIĄTKOWSKA (JM '07) KRÓLEWSKI KJ WIKTORIA CHRZANÓW REZ. REZ.

Warunki konkursu (Technical data)

Wysokość przeszkód
100
Liczba przeszkód
10/12
Liczba skoków
Dystans (m)
370
Tempo (m/min)
325
Norma czasu
68
Startowało koni
6
Ukonczyło koni
5

Sędzia główny:
Gospodarz toru:
Małgorzata Krawczyk Bartosz Skrzypczyk

HZODiM


KJ Wolica, 18-20.03.2022

P
Data: 18.03.2022
Rozpoczęcie: 15:00 +/-15min


WYNIKI
PIĄTEK Konkurs nr 11 P - Na styl jeźdźca

M-ce
[Nr]
Koń(Nr) Zawodnik Klub Pkt Czas Nagroda
1
[51]
V-ADAM Z - 170cm, gniada
//wałach/2014/056015Z55709714//////duży koń, 170cm
Michał TOMIKOWSKI (JM '07) BPK 1.5 58.76
2
[67]
ORIANA - 170cm, gniada
//klacz/2010/POL 732 01 00509 10//////duży koń, 170cm
Alicja PONIATOWSKA (JM '07) KRÓLEWSKI KJ WIKTORIA CHRZANÓW 2 60.01
3
[51]
V-ADAM Z - 170cm, gniada
//wałach/2014/056015Z55709714//////duży koń, 170cm
Michał TOMIKOWSKI (JM '07) BPK 2.5 57.09
4
[59]
LYJANOS V/D HEES Z - 175cm, gniada
//wałach/2017/056015Z55681417//////duży koń, 175cm
Gabriela RATAJSKA (J '05) JKS SALIO BESIEKIERZ RUDNY 3.5 60.18
5-6
[20]
JASPER - 170cm, gniada
//wałach/2009/6,16008E+14//////duży koń, 170cm
Zofia HANKUS (JM '07) KJ CHROBRY WARSZAWA 4 61.55
5-6
[60]
CONWAY H - 178cm, kasztanowata
//wałach/2012/DE4414107577312//////duży koń, 178cm
Lena JANISZEWSKA (JM '09) JKS SALIO BESIEKIERZ RUDNY 4 58.71
7
[59]
LYJANOS V/D HEES Z - 175cm, gniada
//wałach/2017/056015Z55681417//////duży koń, 175cm
Gabriela RATAJSKA (J '05) JKS SALIO BESIEKIERZ RUDNY 5 56.88

Warunki konkursu (Technical data)

Wysokość przeszkód
110
Liczba przeszkód
10/12
Liczba skoków
Dystans (m)
370
Tempo (m/min)
325
Norma czasu
68
Startowało koni
7
Ukonczyło koni
7

Sędzia główny:
Gospodarz toru:
Małgorzata Krawczyk Bartosz Skrzypczyk

HZODiM


KJ Wolica, 18-20.03.2022

N
Data: 18.03.2022
Rozpoczęcie: 15:20 +/-15min


WYNIKI
PIĄTEK Konkurs nr 12 N - Na styl jeźdźca

M-ce
[Nr]
Koń(Nr) Zawodnik Klub Pkt Czas Nagroda
1
[35]
DURGA - 168cm, gniada
//klacz/2014/6,16008E+14//////duży koń, 168cm
Oliwia PLEŚNIEROWICZ (J '05) LKS CWAŁ POZNAŃ 1.5 62.41
2
[67]
ORIANA - 170cm, gniada
//klacz/2010/POL 732 01 00509 10//////duży koń, 170cm
Alicja PONIATOWSKA (JM '07) KRÓLEWSKI KJ WIKTORIA CHRZANÓW 2 60.60
3
[44]
EASY ZONE - 173cm, gniada
//wałach/2010/6,1601E+14//////duży koń, 173cm
Adrianna GRZEGOREK (J '06) BPK 2.5 62.50
4
[60]
CONWAY H - 178cm, kasztanowata
//wałach/2012/DE4414107577312//////duży koń, 178cm
Lena JANISZEWSKA (JM '09) JKS SALIO BESIEKIERZ RUDNY 3 55.01
5-6
[35]
DURGA - 168cm, gniada
//klacz/2014/6,16008E+14//////duży koń, 168cm
Oliwia PLEŚNIEROWICZ (J '05) LKS CWAŁ POZNAŃ 3.5 61.62
5-6
[44]
EASY ZONE - 173cm, gniada
//wałach/2010/6,1601E+14//////duży koń, 173cm
Adrianna GRZEGOREK (J '06) BPK 3.5 60.09

Warunki konkursu (Technical data)

Wysokość przeszkód
120
Liczba przeszkód
10/12
Liczba skoków
Dystans (m)
370
Tempo (m/min)
325
Norma czasu
68
Startowało koni
6
Ukonczyło koni
6

Sędzia główny:
Gospodarz toru:
Małgorzata Krawczyk Bartosz Skrzypczyk

HZODiM


KJ Wolica, 18-20.03.2022

C
Data: 18.03.2022
Rozpoczęcie: 15:45 +/-15min


WYNIKI
PIĄTEK Konkurs nr 13 C - Na styl jeźdźca

M-ce
[Nr]
Koń(Nr) Zawodnik Klub Pkt Czas Nagroda

Warunki konkursu (Technical data)

Wysokość przeszkód
130
Liczba przeszkód
10/12
Liczba skoków
Dystans (m)
360
Tempo (m/min)
325
Norma czasu
67
Startowało koni
0
Ukonczyło koni
0

Sędzia główny:
Gospodarz toru:
Małgorzata Krawczyk Bartosz Skrzypczyk

HZODiM


KJ Wolica, 18-20.03.2022

Zabawowy
Data: 18.03.2022
Rozpoczęcie: 15:50 +/-15min


WYNIKI
PIĄTEK Konkurs nr 14 Zabawowy - Dokładności art. 238.1.1

M-ce
[Nr]
Koń(Nr) Zawodnik Klub Pkt Czas Nagroda
1-2
[58]
FABRYKA MARZEŃ - Gr.A1, 130cm, srokata
//klacz/2002/6,16014E+14//////kuc, 130cm
Henryk BRONIARCZYK ( '14) KLUB JEŹDZIECKI WOLICA 0 73.16
1-2
[58]
FABRYKA MARZEŃ - Gr.A1, 130cm, srokata
//klacz/2002/6,16014E+14//////kuc, 130cm
Henryk BRONIARCZYK ( '14) KLUB JEŹDZIECKI WOLICA 0 71.83

Warunki konkursu (Technical data)

Wysokość przeszkód
50
Liczba przeszkód
10/12
Liczba skoków
Dystans (m)
360
Tempo (m/min)
325
Norma czasu
Startowało koni
2
Ukonczyło koni
2

Sędzia główny:
Gospodarz toru:
Małgorzata Krawczyk Bartosz Skrzypczyk